Angle down Atgal

Kompiuteriniai žaidimai – daugiau nei hobis

Kompiuterinių žaidimų industrija auga kasmet, to pasekoje praturtinanti milijonų žmonių laisvalaikį visame pasaulyje. Šis hobis užburia pažangiomis technologijų galimybėmis, kurios suteikia žaidėjams galimybę pabuvoti bet kuo: nuo viduramžių karžygio, kovojančio su drakonais, iki kiberpanko stiliaus vaikio, su tikslu pasiekti pogrindžio pasaulio viršūnę.

Kompiuteriniai žaidimai yra širdžiai mielas hobis daugumai žmonių, todėl nenuostabu, jog daugelio vaikystę, paauglystę, ir net šiandienos laisvalaikį praturtina virtualieji nuotykiai kitapus ekranų. Tačiau sparčiai besivystant žaidimų technologijoms, ne vienas žaidimo diskas ar konsolė dulka namuose, būtent todėl „Eneba“ pardavimų platforma kviečia pasipelnyti iš mėgstamo hobio ir parduoti nebenaudojamus žaidimus, konsoles bei jų priedus.

Patogus būdas parduoti

Ne vienas praleidome bent dalį vaikystės ir paauglystės žaisdami ankstesnėms žaidimų sistemų kartoms priklausančius vaizdo žaidimus, todėl daugelis turi užsilikusių žaidimų diskų ar įrangos, kuri puikiai veikia ir šiandien. 2021-ųjų metų sausį „Eneba“ startavo naują projektą – elektroninėje skaitmeninių žaidimų pardavimų svetainėje, gyventojai Lietuvoje gali ir patys prekiauti fiziniais žaidimais, konsolėmis bei jų priedais. Tiesa, kol kas prekių pasirinkimas apima „Microsoft“, „Sony“ ir „Nintendo“ gamintojų produkciją iš septintosios, aštuntosios bei devintosios kartų, tačiau komanda planuoja ateityje plėsti talpinamų prekių įvairovę. Paklausiausios prekės šiuo metu – „Xbox One konsolių žaidimai“, „Nintendo Switch žaidimai“ ir PS4 konsolių žaidimai.

Fizinių prekių pardavėjai yra kviečiami pasinaudoti pardavimų platformos teikiamais pranašumais. Skelbimo talpinimas ir prekių siuntimas – nemokami, o už pirmą pardavimą kiekvienam naujam pardavėjui suteikiamas 5 Eur bonusas. Šio naujo svetainės funkcionalumo dėka, pardavėjai gali užsiimti žaidimų bei įrangos prekyba be papildomų mokesčių, taip susigrąžinti dalį pajamų, ar net užsidirbti papildomai. Taip pat, ši galimybė užsidirbti iš mėgstamo hobio yra ir būdas skatinti ekonomiškumą ir ekologiją.

Patikima pardavimų platforma

„Eneba“ svetainė – tai lietuvių startuolis, kuris gyvuoja ir sėkmingai auga daugiau nei du metus. Svetainės komanda uoliai dirba siekdama užtikrinti saugią pardavimų platformą bei greitą apsipirkimo patirtį. Saugumo užtikrinimas yra viena iš priežasčių, lėmusių efektyvią prekybą fizinėmis kompiuterinių žaidimų prekėmis. Svetainėje skaitmeninėmis prekėmis prekiaujantys tiekėjai yra akylai filtruojami su tikslu užtikrinti patikimą prekybą. Analogiškai, užtikrinto saugumo siekiama ir su fizinių žaidimų bei įrangos pardavėjais.

Pardavėjai, norintys parduoti nebenaudojamą fizinę žaidimų prekę Eneba.com svetainėje, privalo pateikti tikslingą informaciją apie prekės būklę, tam kad pirkėjas galėtų įvertinti kiekvienos prekės būklę ir kokybę. Pirkėjui nusipirkus prekę, pardavėjui pinigai pervedami, tik po patvirtinimo, jog įsigytas pirkinys atitinka visą skelbime nurodytą informaciją. Tokiu būdu užtikrinimas fizinės prekybos patikimumas ir abipusis pasitikėjimas tarp pardavėjų ir pirkėjų. Augantys pardavimai ir didėjanti prekių pasiūla rodo, kad šis metodas puikiai tinka abejoms pusėms. 

Tvarus bei ekonomiškas pasirinkimas

Pasirinkimas parduoti nebenaudojamus žaidimų diskus, konsoles ir jų priedus yra grįstas tvarumu. Užuot patekę į aplinką, kurioje jie kels tiesioginę ekologinę žalą gamtai, šios kompiuterinės prekės patenka į kitų žaidimų entuziastų rankas. Pardavus fizinę žaidimo prekę Eneba.com svetainėje, jūs ne tik tausojate aplinką, tačiau taip pat renkatės ekonomišką alternatyvą. Juk susigrąžinti dalį ant kompiuterinių žaidimų ar žaidimų įrangos išleistų pajamų, ar net užsidirbti papildomai, išties verta, tiesa?

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite