Angle down Atgal

Kol keturių žvaigždučių viešbučio laukiama Alytuje, aukščiausią įvertinimą gavo veikiantis šalia

Smagi žinia Alytaus viešbučių sektoriuje. Ne vieną dešimtmetį verslininkus, teikiančius apgyvendinimo paslaugas, „persekiojusi“ svajonė turėti keturių žvaigždučių (****) viešbutį išsipildė. Tiesa, kol aukščiausio lygio viešbučio laukiama pačiame mieste, tokį įvertinimą gavo veikiantis šalia.

Jeigu aplinkiniuose kurortuose, Birštone, o ypatingai Druskininkuose keturių žvaigždučių viešbučiai – ne naujiena, Alytuje, nei mieste, nei rajone, tokio iki šiol neturėjome.

„Didesnio žvaigždučių įvertinimo siekiantiems viešbučiams reikalavimai buvo nemaži, tačiau tikėjome, jog esame to verti“, - neslėpė miesto pašonėje, natūralioje gamtoje įsikūrusio „Dzūkijos dvaro“ viešbučio atstovė Jurgita Kudzienė.

Kad įgytų aukščiausią lygį Dzūkijos sostinėje ir jos apylinkėse, dvarui nuo kvalifikacijos paraiškos pateikimo iki vertinimo teko atsižvelgti į komisijos įvardintas pastabas ir per mėnesį ištaisyti trūkumus, kad keturių žvaigždučių viešbučiams keliami standartai būtų įgyvendinti.

„Dzūkijos dvaras“ norimas aukščiausias žvaigždutes pasiekė, įvertinta buvo ir „Oficina“. Tai – ten pat, kaip ir dvaras, prie netoli Alytaus, prie Nemuno upės esantis naujas trijų žvaigždučių viešbutis.

„Dzūkijos dvaro“ viešbutį su restoranu ir „Tarzanijos“ pramogų parką Alytaus rajone bei Gelgaudiškio dvarą Šakių rajone valdančių verslininkų Aldonių šeima naują viešbutį „Oficina“ įkūrė šiemet, per keletą metų įsiklausę į užsakovų pageidavimus vienu metu apgyvendinti didesnį klientų skaičių nei pajėgia vienas „Dzūkijos dvaras“.

Pasak verslininkų, naujoji „Oficina“ tiek interjeru, tiek komfortu atitinka „Dzūkijos dvaro“ patogumus, tačiau yra ekonomiškesnis variantas.Nuo šiol nakvynę vienoje vietoje gali gauti iškart šimtas svečių, o daugiau nei pusė – būtent naujoje „Oficinoje“.

Naujo kokybinio įvertinimo sulaukusiam „Dzūkijos dvarui“, pasak jo šeimininkų, kiekvienas svečias yra svarbiausias, tačiau džiugina, kad viešbutį pasirenka ir gerai žinomi žmonės iš Lietuvos ar užsienio. 7 kilometrų atstumas nuo viešbučio iki arenos neprailgo legendinės roko grupės „Smokie“ muzikantams ar krepšinio profesionalams, gyvenimu jaukiame miesto užantyje, natūralios gamtos apsuptyje liko patenkinti ir režisieriai, dalyvavę tarptautiniame Alytaus teatrų festivalyje.

„Dzūkijos dvaras“ – kol kas vienintelis keturių žvaigždučių Alytaus viešbutis. Trijų žvaigždučių yra naujoji „Oficina“, taip pat mieste veikiantys viešbučiai „Senas namas“, „Vaidila“ ir „Lino“ svečių namai, o „Dzūkija“, „Odė“ ir „Šolena“ žymimi dviem žvaigždutėm.

Alytaus mieste apie naują, galbūt tarptautinio tinklio viešbutį kalbama jau daug metų, tačiau kol kas dygsta tik nuomojami privatūs apartamentai.

Augantį užimtų kambarių skaičių per Booking.com ir tiesiogiai stebintys „Dzūkijos dvaro“ ir „Oficinos“ viešbučių savininkai mano, kad jeigu keturių žvaigždučių viešbutis kada nors atsiras ir pačiame mieste, tai skatins dar labiau stengtis ir tobulėti. Beje, „Dzūkijos dvaras“ jau 2020 metais restorano ir viešbučio lankytojus planuoja nustebinti nauja pramoga ir aplinkos pokyčiais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite