Angle down Atgal

Kokybiškos odontologijos paslaugos Vilniuje – kur jas rasti?

Gero odontologo paieškos gali pareikalauti laiko, bet galų gale radus profesionalą, galintį tinkamai pasirūpinti burnos ertme ir dantimis, būtų galima jaustis tikriems, kad gardžiavimasis mėgstamu maistu reikš tik tik teigiamus pojūčius.

„Videnta“ odontologijos klinika – kokybės ir kainos santykis

Šiuo metu dauguma odontologijos klinikų turi veikiančius internetinius puslapius, kuriuose aprašomos visos teikiamos paslaugos. Neretais atvejais čia galima susipažinti ir su kainomis. Norint tikėtis geriausios kainos ir kokybės santykio, verta susipažinti ir su klientų atsiliepimais bei rekomendacijomis.

Nesunku pastebėti, kad paprastai lanksčiausias kainas gali pasiūlyti ilgus metus veikiančios klinikos. Štai net trijuose Vilniaus mikrorajonuose: Viršuliškėse, Fabijoniškėse ir Lazdynuose veikianti odontologijos klinika „Videnta“ šiuo metu siūlo įspūdingas nuolaidas. Štai dantų implantų kainos prasideda vos nuo 450 eurų, tokių implantų kaina su cirkonio vainikėliu – nuo 850 eurų, o dantų balinimas vietoj 200 eurų gali atsieiti tik 148 eurus. Odontologijos klinikos klientai gali jaustis tikri, kad balinimas bus atliktas, pasitelkus tik profesionalias ir saugias dantų balinimo priemones. Tai reikš ne tik greitą, bet ir ilgalaikį rezultatą.
Dantų balinimo metodai. Odontologijos klinikoje Videnta dantys yra balinimi tik saugiais metodais. Galima rinktis viena iš siūlomų: balinimą kapomis, diodinėmis lempomis ir vidinį dantų balinimą.

Tiems, kurie nenori pražiopsoti patrauklių odontologijos pasiūlymų, visada vertėtų užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Tai leis jaustis tikriems, kad būsite vieni pirmųjų, kuriuos pasieks žinia apie taikomas nuolaidas konkrečioms paslaugoms.

Dantų protezavimo, implantavimo paslaugos

Kartais išsvajotą šypseną gali padėti turėti tik estetinis plombavimas. Tam visai nebūtina plombuoti visus dantis – „Videntoje“ gali būti atliktas ir tik priekinių dantų estetinis plombavimas. Žinoma, tais atvejais, kuomet dantys yra stipriai pažeisti, estetinis plombavimas vargiai galėtų tapti išsigelbėjimu. Tai reiškia, jog tokiomis situacijomis dantų atkūrimas įmanomas, tik protezuojant dantis. Ši procedūra leidžia atkurti pažeistus danties audinius.

Įprastais atvejais dantų protezavimą odontologai rekomenduoja tiems klientams, kurių dantys estetiškai neatrodo taip, kaip norėtųsi ir yra gerokai pažeisti.

Tuomet, kai netenkama vieno ar daugiau dantų, išmintinga pasvarstyti apie implantavimą. Minėta procedūra gana sparčiai populiarėja, kadangi jos rezultatas – ilgaamžiškas bei efektyvus: sugrąžinama estetinė išvaizda, atkuriama kramtymo funkcija. Gera žinia nekantriems – dantys būna atkuriami ir vos per dieną.

Tuomet, kai kamuoja gerokai rimtesnės problemos – pulpitas, gali prireikti dantų kanalų gydymo. Minimą negalavimą išduoda didesnis, nei įprasta danties jautrumas ar pulsuojantis skausmas. Jis aštrėja iškart pavartojus karšto ar šaltų gėrimų, maisto. Profesionaliai dirbančių odontologų pasirenkamas tinkamas gydymo planas suteikia galimybes vėl džiaugtis pamėgtais patiekalais be jokio skausmo.

Vaikų dantys: jų gydymas

Siekiant kaip įmanoma ilgiau išsaugoti sveikus dantis, vertėtų juos prižiūrėti nuo pat mažų dienų. Taip galima apsisaugoti nuo pernelyg ankstyvų pažeidimų ir nustatyti pačias įvairiausias rizikas, ateityje apsisaugant nuo didesnės žalos. Vaikams vertėtų diegti tinkamos dantų priežiūros bei burnos higienos įpročius bei pozityvų požiūrį į odontologus.

Mažieji pacientai odontologijos klinikoje turėtų lankytis mažiausiai kaip kartą per metus. Tai padėtų ne tik diegti sveikesnį vaiko požiūrį į dantų priežiūrą, bet ir prisidėtų prie jų paruošimo, planuojant vizitą pas gydytoją. Tokiais momentais specialistus pravartu rinktis labai atsakingai, kadangi vizito metu geri odontologai turėtų ne tik atlikti savo profesinį darbą, bet ir iš dalies atstoti psichologą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite