Angle down Atgal

Kokybiški ir stilingi užuolaidų audiniai išskirtiniam interjerui

Užuolaidos – viena svarbiausių interjero detalių.

Tinkamai parinkti užuolaidų audiniai ne tik padeda kontroliuoti šviesos kiekį kambaryje, suteikia daugiau privatumo, tačiau taip pat gali tapti patraukliu interjero akcentu. Šiandieninė pasiūla leidžia rinktis užuolaidas iš gausybės skirtingų audinių atspalvių ir medžiagų paletės, o derinant įvairius interjero akcentus sukurti unikalią, jaukią namų erdvę. Jau 25 metus gyvuojanti UAB „Iks Forma“ metų metus plėtė turimų prekių asortimentą, todėl savo klientams gali pasiūlyti platų stilingų užuolaidų audinių asortimentą pagal kiekvieno poreikį.

Išskirtiniai audiniai užuolaidoms – pagal kiekvieno poreikį

Užuolaidos idealiai užpildo interjerą, paversdamos namus jaukumo ir ramybės oaze, bei džiugina gyventojų ir svečių akis ilgą laiką. Dėl to atsižvelgiant į užuolaidų paskirtį ir pritaikymo galimybes svarbu tinkamai išsirinkti užuolaidų audinius. Mūsų įmonė savo klientams siūlo rinktis audinius užuolaidoms iš 4 pagrindinių kategorijų:

• „blackout“ audinių – daugiau kaip 40 rūšių „Blackout“ ir apie 50 rūšių „Dimout“ užuolaidų audinių, idealiai sulaikančių šviesą bei sukuriančių jaukią kambario aplinką;

naktinių užuolaidų – puikiai sulaikančių saulės ar gatvės žibintų šviesą;

dieninių užuolaidų – ypač plonų, skaidrių ir glotnių, skirtingo storio užuolaidų;

vaikiškų užuolaidų – itin plataus raštų, spalvų ir paveikslėliais dekoruotų užuolaidų audinių asortimento, patrauklaus tiek mažiems, tiek paaugusiems ir vyresniems vaikams.

 

Interjero autorė – L. Degutienė, užuolaidos – UAB „Iks Forma“ dizainerė Laima (T. Serket nuotr.).
Interjero autorė – L. Degutienė, užuolaidos – UAB „Iks Forma“ dizainerė Laima (T. Serket nuotr.).

Plačioje įvairiausių stilių ir atspalvių skirtingų kategorijų paletėje kiekvienas klientas atras gražiausius užuolaidų audinius.

Kadangi užuolaidų audiniai tarnauja ne vienerius metus, labai svarbu investuoti į jų kokybę. Iš nekokybiškų audinių pasiūtos užuolaidos greičiau susidėvi, be to, joms reikia skirti daugiau priežiūros: lyginti, valyti ir pan. Prasta medžiaga pastebima iš tolo, o tai interjerui neprideda grožio. Tik aukštos kokybės audiniai leidžia ilgai džiaugtis sukurtu kambarių interjero dizainu.

Klientų patogumui – užuolaidų audiniai internetu

Taupantiems laiką, užuolaidų audinius galima apžvelgti ir išsirinkti UAB „Iks Forma“ interneto svetainėje adresu www.iksforma.lt. Ieškantiems nestandartinių, unikalių sprendimų, patyrę gaminių konsultantai padės atrasti reikiamus audinius. Esant poreikiui, UAB „Iks Forma“ taip pat vykdo ir didmeninius užuolaidų audinių internetu užsakymus.

Per daugelį veiklos metų įgijus klientų pasitikėjimą, kokybiški ir stilingi gaminiai tiekiami Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir kitų šalių interjero tekstilės salonams. Įmonė taiko išskirtines užsakymų sąlygas interjero tekstilės salonams, dizaineriams ir architektams. Patogus prekių pristatymas visoje Lietuvoje ir užsienyje. Susisiekite, ir įmonės specialistai atvyks bei gyvai pristatys tiekiamą produkciją.

Užuolaidų audiniai Kaune ir užuolaidų audiniai Klaipėdoje

Ieškant užuolaidų audinių, neretai tampa sudėtinga nepaklysti tarp plataus prekių pasirinkimo, kuriame vyrauja tiek daug skirtingų rūšių, spalvų ir atspalvių audinių. Juk ieškomų išskirtinių stilių ir spalvų užuolaidos derinamos prie įvairios paskirties patalpų interjero: svetainių, miegamųjų, darbo kambarių, salonų ir t. t.

UAB „Iks Forma“ interneto svetainėje pateikta tik maža dalis salonuose turimų audinių, todėl užuolaidų salono darbuotojai maloniai kviečia atvykti apžiūrėti asortimento gyvai į užuolaidų audinių saloną Kaune, užuolaidų audinių saloną Klaipėdoje, taip pat ir sostinėje Vilniuje. Užuolaidų salonuose dirbantys ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai konsultuoja dizaino klausimais, padeda skoningai pritaikyti užuolaidas prie esamo interjero elementų, taip siekdami sukurti nesikartojančias individualias detales.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite