Angle down Atgal

Koks mitologinis padaras esate pagal Zodiako ženklą?

Įvairių tautų mituose yra nežemiškų būtybių. Kiekvienas iš jų turėjo savo charakterį. Sužinokite, kuris mitinis padaras esate pagal Zodiako ženklą.

Avinas – Pegasas

Jūs nustebinate visus, kurie jus pasitinka. Esate aktyvus ir nebijote naujovių. Negalite ilgai būti vienoje vietoje ir vertinate tai kituose žmonėse.

Ištikimas esate tiems, kurie su jumis elgiasi teisingai.

Jautis – drakonas

Visuomenėje esate labai gerbiamas. Saugote tai, kas jums patinka, nesvarbu, kaip tai sunku ar brangu. Pykstate ilgai ir žmonės žino, kad geriau net nemėginti susipykti.

Dvyniai – elfas

Esate viena gerbiamiausių būtybių fantazijų pasaulyje, tačiau išsiskiriate per dideliu emocionalumu.

Esate protingas ir šiek tiek suktas, nors visada stengiatės padaryti teisingą pasirinkimą. Norite abipusiškumo ir kontrolės, kad su jumis elgtųsi taip pat, kaip jūs su jais.

Vėžys – undinė

Esate labai geras, protingas ir iniciatyvus žmogus, tačiau gali prireikti laiko prisitaikyti prie naujos situacijos ar bendrauti su nauju žmogumi.

Undinė turi pusę žmogaus kūno, pusę jūros būtybės – tai reiškia, kad jūs vertinate situaciją iš dviejų pusių. Niekada neatsisakote ginti tuos, kuriuos mylite labiausiai.

Liūtas – grifas

Esate legenda. Žiauriausi padarai, įsikūniję į grifo įvaizdį. Jei jums pasakoma nesąmonė, nepraleisite to pro ausis.

Prireikus esate nepaprastai mandagus, tačiau nepakęsite nepagarbos, nesvarbu, su kuo bendraujate.

Mergelė – fėja

Iš pradžių jūs paprastai šiek tiek sulaikote, bet greitai atsiveriate, kai asmuo užmezga kontaktą.

Esate labai protingas, bet dažnai per daug kritiškas. Kitų gyvenime galite sukurti tikrą magiją.

Svarstyklės – vienaragis

Esate puošnus. Jūs suteikiate džiaugsmą kiekvieno sutikto žmogaus gyvenimui. Jūs linkę visada matyti gerąją žmonių pusę ir visose situacijose galite rasti teigiamą pusę.

Atsidūręs minioje, išsigandęs ir pasimetęs, todėl mieliau kalbėsitės akis į akį tik su vienu žmogumi. Tai padeda išvengti dramos ir konfliktų, kurių nekenčiate iš visos širdies.

Skorpionas – sirena

Esate gražus, bet galite sukelti problemų. Aistra dega sieloje, lyg ugnis. Niekada nepasiduokite. Jūs turite magnetizmą, tačiau kartais bijote savo jėgų.

Šaulys – Kentauras

Esate nekontroliuojamas kaip kentauras. Jūs gyvenate aistringą, nerūpestingą gyvenimą ir neleidžiate niekam stovėti tarp jūsų ir laimės. Randate išeitį iš bet kokios situacijos.

Ožiaragis – sfinksas

Esate labai paslaptingas. Ožiaragiai yra logiški, ir jie tiesiog neturi laiko žmonėms, kurie yra žemesnio intelekto.

Esate labai kantrus, bet pyktis yra destruktyvus. Jūs turite gana nuošalų gyvenimo būdą, tačiau taip yra todėl, kad jūs protingai renkatės.

Vandenis – Feniksas

Ugnis sieloje padaro jus neprieinamą kaip fenikso paukštį. Stengiatės daryti gera ir esate ištikimas tiems, kuriuos vertinate ir dėl kurių nerimaujate.

Esate nepriklausomas žmogus – tai daro jus nenuspėjamą. Jūs visada būsite aukščiau tų, kurie bando paveikti jūsų sprendimus. Jūs skraidysite laisvai ir niekas jūsų nesustabdys.

Žuvys – Krakenas

Esate paslaptingas, stiprus ir labai „plastiškas“. Jums patinka leisti laiką vien su savimi, nemėgstate jaudintis.

Visi žino, kad geriau jūsų nesuerzinti, kitaip jie rizikuoja patirti griaunamąjį pyktį.

Šaltinis

Zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite