Angle down Atgal

Koks amžiaus skirtumas tarp partnerių geriausias?

Partnerių amžiaus skirtumas visada kėlė karštas diskusijas, kurias galbūt užbaigs išsami apklausa, parodžiusi, kad santykiams geriausias amžiaus skirtumas – 4 metais ir 4 mėnesiais už moterį vyresnis partneris.

Apklausoje dalyvavo 2 tūkst. suaugusių respondentų. Jie buvo klausiami nuomonės apie amžiaus skirtumą tarp partnerių ir taip pat buvo prašomi suteikti informacijos apie savo asmeninį gyvenimą: statusą, amžių, išsilavinimą, finansinę padėtį, gyvenimo partnerį, vaikus, santykių trukmę ir t.t. Apklausa parodė, kad net 33 proc. moterų trokšta ištekėti už vidutiniškai 7 metais vyresnio vyro ir tik 1 iš 100 – ieško jaunesnio partnerio. Dauguma moterų nurodė, kad nori vyresnio partnerio, nes tikisi, kad jis galės užtikrinti finansinį stabilumą. Taip pat apklausa parodė, kad vyrams amžius nėra toks svarbus, kaip moterims, nors daugiau vyrų norėtų turėti jaunesnę žmoną.

Nepaisant skirtingų nuomonių, apklausa leido apskaičiuoti, kad geriausiai sutaria poros, kurių amžiaus skirtumas vidutiniškai – 4 metai ir 4 mėnesiai, o partneris yra vyresnis už partnerę. Santykių specialistė Julia Cole taip komentavo apklausą: „Manau, jos rezultatai gali būti tikslūs, bet nereikia pamiršti, kad jausmai statistikai nepaklūsta. Amžiaus skirtumas tarp partnerių yra vis dažnesnis reiškinys ir galima išvysti vis daugiau porų, kurių amžiaus skirtumas yra itin didelis. Nereikia pamiršti, kai žmonės susitinka ir įsimyli, jie negalvoja apie amžiaus skirtumą ir laukiančius sunkumus“.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite