Angle down Atgal

Kokius prietaisus pravartu turėti namų vaistinėlėje?

Nors visi norime ir stengiamės visuomet išlikti sveiki, iš tiesų nei vienas nesame apsaugoti nei nuo traumų, nei nuo įvairiausių ligų. Visgi, galime pasirūpinti, kad išvengtume didesnių komplikacijų – kartais tam pakanka laiku pastebėti pirmuosius nerimą keliančius simptomus ar tiesiog dažniau save palepinti. Būtent dėl to svarbu namuose turėti keletą svarbiausių įrenginių – pasitikrinkite, ar visi iš jų jau dabar yra Jūsų namų vaistinėlėje.

Masažuokliai

Nors apie tokį prietaisą nesusimąstome itin dažnai, tikriausiai jau esate susipažinę su masažo teikiama nauda – ypač tuomet, jeigu kada nors teko susidurti su raumenų įtampa ar kamuojančiu skausmu. Didžiausias privalumas tas, kad įsigijus masažuoklį, profilaktiškai galima pasilepti ir be vizito pas atitinkamą specialistą – tai namuose atliksite bet kada, kai tik Jums patogu. Teigiama, kad tokie prietaisai puikiai malšina skausmą ir sumažina įtampą: prekyboje dabar galima rasti tiek universalių, tiek atitinkamoms kūno dalims skirtų masažuoklių, tad surasti patį geriausią tikrai nebus sudėtinga.

Šildantys prietaisai

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, kad skaudančias, sumuštas ar įsitempusias kūno vietas verta pašildyti – jei iki šiol tam naudojote įvairiausias savos gamybos priemones, pravartu pagalvoti ir apie specialaus prietaiso įsigijimą. Jie gali suaktyvinti kraujotaką ir padėti atsipalaiduoti raumenims, tad labai greitai pastebėsite teigiamus pokyčius. Šildančių prietaisų pasirinkimas yra pakankamai platus: galima rinktis pagalvėles, paklodes, antklodes, kojoms pritaikytus šildytuvus ir kitus panašius gaminius, tad įvairovės tikrai neturėtų pritrūkti. Toks variantas gali tapti ir puikia dovana Jūsų artimiesiems.

Inhaliatoriai

Nors įprastai manoma, kad tokie prietaisai yra pasitelkiami tik lėtinių kvėpavimo ligų gydymui, iš tiesų juos galima pritaikyti ir tiesiog pastebėjus pirmuosius peršalimo simptomus. Jie sukurti taip, jog vaistai patektų būtent ten, kur jiems ir reikia, todėl gydymo procesas gali būti dar efektyvesnis. Tiesa, dėl jų pritaikymo vaistams, vertėtų pasikonsultuoti su specialistais, tačiau inhaliatorių lygiai taip pat galite pritaikyti ir ligų prevencijai – ji ypač veiksminga kalbant apie peršalimo simptomus.

Pulsoksimetrai

Šis pavadinimas dažniausiai yra girdėtas tiems, kurie serga lėtinėmis plaučių ligomis, skundžiasi sutrikusiu kraujospūdžiu ar turi problemų su kokybišku miegu. Šis nedidelis, dažniausiai ant piršto dedamas prietaisas matuoja arterinio kraujo įsisotinimą deguonimi ir pulso dažnį – žinant šiuos rodiklius, galima daug paprasčiau stebėti savo sveikatos būklę. Pulsoksimetrai neretai gali pasiūlyti ir papildomų funkcijų, tokių kaip Bluetooth ryšys, patogus ekranėlis ar matavimų atmintis, tad tokios patikros bus dar sklandesnės ir efektyvesnės.

Termometrai

Termometras neabejotinai yra vienas iš tų prietaisų, kuriuos kiekvienas turi ar bent jau privalo turėti savo namuose. Visgi, jeigu jo pakankamai seniai nekeitėte, nustebsite, kiek daug skirtingų rūšių dabar galima rasti prekyboje. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių variantų yra elektroniniai (skaitmeniniai) termometrai, leidžiantys temperatūrą pamatuoti burnoje arba pažastyje. Nors tai nėra pats greičiausias matavimo būdas, jis pasižymi tikrai geru tikslumu.

Visgi, pastaruoju metu vis daugiau susižavėjimo susilaukia bekontakčiai termometrai, galintys temperatūrą matuoti per minimalų atstumą. Tai atliekama itin greitai, tiksliai ir higieniškai – šiuos privalumus itin vertina vaikų turintys pirkėjai. Tačiau tą patį prietaisą galėsite pritaikyti ir kitiems namiškiams ar netgi savo augintiniams.

Kraujospūdžio matuokliai

Tai – dar vienas itin populiarus prietaisas, leidžiantis sekti savo širdies būklę ir matuoti kraujo spaudimą. Šiuo atveju prekyboje ir vėlgi galima rasti dar modernesnių modelių – pavyzdžiui tokių, kurie WiFi ryšiu prisijungia prie Jūsų išmaniųjų įrenginių ir taip leidžia dar patogiau analizuoti visą informaciją. Tokskraujospūdžio matuoklis kaina gali šiek tiek skirtis nuo standartinių variantų, tačiau ji bet kokiu atveju yra prieinama daugeliui pirkėjų. Kaip itin naudingą funkciją verta paminėti ir vidurkio apskaičiavimą – jis leidžia stebėti, kaip dienos ar kelių eigoje kito Jūsų spaudimas. Tačiau panašių ypatybių surasite ir daugiau – platų kraujospūdžio matuoklių pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Apsirūpinę visais šiais prietaisais, su bet kokiomis ligomis ar negalavimais galėsite susigrumti gerokai paprasčiau, o galbūt kai kurių iš jų netgi pavyks išvengti. Visiems jiems tikrai neprireiks didelių investicijų, tad jeigu rūpinatės savo sveikata, iš tiesų vertėtų pagalvoti apie jų įsigijimą.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite