Angle down Atgal

Kokios tik pagalbos ugniagesiams neteko teikti

Šią savaitę ugniagesiai gelbėtojai buvo kviečiami ne tik gesinti gaisrų, padėti į avarijas pakliuvusiems žmonėms. Jiems teko iš pusnynų traukti užklimpusius automobilius, nešti ligonius, uždarinėti langus.

Marijampolėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, gyvenanti marijampolietė sunerimo matydama, kad kaimynės bute apie 3 val. nakties dega šviesos, atidaryti visi langai, atviros balkono durys. Moteris baiminosi, kad kaimynei galėjo sutrikti sveikata, skubiai reikalinga pagalba.

Ištraukiamomis kopėčiomis ugniagesiai kartu su policija pakilo iki trečiojo aukšto. Pro langą pareigūnai įlipo į butą ir jį apžiūrėjo. Namuose nieko nebuvo. Atidarytus buto langus ir balkono duris uždarė policijos pareigūnai.

Tris pranešimus ugniagesiai gavo su prašymu padėti išnešti ligonius iš buto ir įkelti į greitosios pagalbos automobilį. Dėl vienos ligonės pareigūnai į jos namus vyko, kad įkeltų į lovą, nes ši iškrito, artimieji patys nepajėgia, o greitoji medicininė pagalba atvykti atsisakė.

Kalvarijos savivaldybėje, Liubavo kaimo Laukų gatvėje apie 22 valandą ugniagesiai ištraukė užklimpusį gyventojo automobilį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite