Angle down Atgal

Kokios grindys geriausios?

Pataria Namų idėjų centre – NIC – įsikūrusio salono „Parketas ir tapetas“ specialistai:

– Trisluoksnės parketlentės patiks ieškantiesiems natūralios medienos žavesio. Šiuo atveju mūsų salonas rekomenduoja „Weitzer Parkett“ (Austrija) parketlentes, kurių privalumas – unikali patentuota užrakto sistema „Double-Click“ su didžiausia sukabinimo jėga rinkoje. Be to, šios parketlentės yra padengtos 100 proc. natūraliais lakais arba alyvomis, todėl reikalauja mažiau priežiūros, nesukelia alergijų. „Weitzer Parkett“ parketlenčių konstrukcija garantuoja puikią garso izoliaciją, o į mados tendencijų viršūnes grįžtančios eglutės raštu klojamas parketlentes mūsų salonuose galite rinktis iš 3 galimų klojimo būdų: 90, 60 ir 45 laipsnių kampu.

Laminuotos grindys pasižymi itin dideliu atsparumu įbrėžimams. „Pergo“ (Belgija) laminuotos grindys iš „Sensation Modern Plank“ ir „Sensation Wide Long Plank“ kolekcijų yra padengtos smūgiams ir įbrėžimams atspariu „TitanX™“ apsauginiu sluoksniu. Jis grindis nuo nusidėvėjimo apsaugo ilgus metus. Šios laminuotos grindys yra atsparios drėgmei – tai lemia „AquaSafe“ apsauginis sluoksnis ir sandarūs grioveliai. „Pergo“ laminuotas grindis tinka kloti ant šildomo pagrindo, jos turi antistatinį, lengvai nuvalomą paviršių, o dėl „Perfect Fold“ užrakto sistemos gali būti lengvai įrengiamos be meistrų pagalbos.

„Pergo“ taip pat gamina vinilinę grindų dangą, kuri laikoma idealiu pasirinkimu intensyviai naudojamose erdvėse, mat yra komfortiška, natūraliai atrodanti, maloni ir tyli vaikščioti, atspari kasdieniam dėvėjimuisi. „Pergo“ vinilinė danga pasižymi dideliu atsparumu ugniai, dėl nedidelio storio bei lankstumo puikiai tinka renovacijai, yra geras šilumos laidininkas, todėl tinka šildomoms grindims. „Pergo“ vinilinėms grindims yra taikoma 20–25 metų garantija nusidėvėjimui, grindis naudojant gyvenamosiose patalpose.

Salonas „Parketas ir tapetas“

Pramonės g. 17B, Šiauliai

Tel. (8 41) 201 111

www.nicentras.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite