Angle down Atgal

Kokie yra regos korekcijos lazeriu pašaliniai efektai?

Regos korekcija lazeriu yra nauja operacija, kuri vis dar kelia klausimų. Dėl pažangių technologijų vis daugiau žmonių pasiryžta akių korekcijai lazeriu, tačiau informacijos apie pašalinius efektus ir kaip elgtis po operacijos vis dar trūksta. Korekcija lazeriu yra nepavojinga, o pašalinių efektų visai nedaug. Svarbiau yra žinoti, ko reikia saugotis po operacijos.

Pagrindiniai šalutiniai efektai yra jautrumas šviesai ir ratilai aplink šviesos šaltinį. Tamsoje gali būti neryškus matymas, matomi atspindžiai. Šios problemos dažnai praeina, bet jeigu tai tęsiasi ilgiau nei atsistatymo laikotarpis po operacijos, tuomet reikia kreiptis į gydytojus. Dažniausias šios problemos sprendimas yra akinių nešiojimas arba dar viena operacija. Regos korekcija lazeriu gali sukelti akių dirginimą. Priklausomai nuo lazerio, kuriuo bus atliekama operacija, dirginimas dažniausiai praeina po 24 valandų.

Po operacijos rekomenduojama maudytis vonioje, o ne duše. Akis būtina saugoti nuo vandens ir muilo. Galima skaityti, žiūrėti televizorių, tačiau būtina stebėti akių drėgnumą. Jeigu tik jaučiate, kad akys sausėja, reikia naudoti akių lašus. Po regos korekcijos lazeriu automobilį patartina vairuoti nuo operacijos praėjus 48 valandoms. Savaitę laiko patartina nenaudoti makiažo, nebėgioti, nekilnoti svorių. Po trijų mėnesių nebelieka jokių ribojimų. Akys tampa pilnai atsistačiusios ir nebereikia saugoti jų nuo vandens lašų.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite