Angle down Atgal

Kokie virtuvės baldai madingi šiemet?

Kai kalbama apie tobulus namus, kiekvienas dizaino entuziastas žino, kad baldai gali sukurti didesnę erdvę arba ją sumažinti. Pasirinkę tinkamus baldus galite sukurti nepriekaištingą interjerą. Pakalbėsime apie 2019 metų virtuvės bei bendras baldų dizaino tendencijas.

Oksiduotas ąžuolas

Visų pirma reikia pasakyti, jog šiais metais itin madingas oksiduotas ąžuolas. Ąžuolas visais laikais buvo populiari medžiaga baldų gamyboje, tačiau 2019-aisiais madingiausi juodinto bei balto ąžuolo baldai. Jie suteiks komfortą ir įžeminimo jausmą, kurio žmonės ieško savo namuose.

Daugiafunkciniai baldai

Gyvenimas tampa vis labiau chaotiškas ir kupinas streso. Todėl interjero dizaineriai pastebi tendenciją, jog vis daugiau nori supaprastinti savo namus ir interjerą. Tad labai populiarūs tampa daugiafunkciniai baldai, pavyzdžiui, minkšto, patogaus krėslo bei gėrimų staliuko kombinacija.

Rankų darbo autentiškumas

2019 metais vėl grįžtama prie autentiškumo. Vis daugiau žmonių renkasi rankų darbo, autentiškus baldus su istorija. Masinės gamybos baldai praranda populiarumą.

Rausvi tonai

Blyškiai rausva spalva šiais metais yra itin madinga. Interjere ją galima derinti su įvairiais pilkos spalvos atspalviais arba su ryškiomis spalvomis, pavyzdžiui, miško žalia ar citrinos spalva. Taip sukursite kontrastą, kuris dar labiau išryškins šių metų spalvą-karalienę – rausvą.

Rankų darbo, matiniai baldai

Žmonės nori žinoti į jų namus atkeliaujančių baldų istoriją. Jie nori žinoti, kas juos pagamino, kokios gamybos technologijos naudotos. Daug kompanijų šiandien gamina rankų darbo baldus, derindami klasiką su moderniomis detalėmis. Stengiamasi išpildyti kiekvieno kliento norus, nes jie tampa vis išrankesni.

Natūralus akmuo su moderniomis linijomis

Populiaru derinti sunkius, masyvius bei lengvus baldus. Pavyzdžiui, masyvus marmurinis valgomojo stalas puikiai derės su lengvesnėmis valgomojo kėdėmis. Taip valgomojo interjeras bus rafinuotas, bet neperkrautas.

Madingiausios 2019-ųjų metų spalvos

Šiais metais madingi įvairūs medienos atspalviai, energizuojanti koralų spalva, medžiotojų žalia, blyškiai rožinė, miško žalia, blanki mėlyna ir kt.

Apibendrinant, šiais metais madingi autentiški, rankų darbo virtuvės baldai. Žmonės nori, kad virtuvės baldai būtų daugiafunkciniai, o interjeras neperkrautas. Minimalizmas – viena iš pagrindinių 2019 metų tendencijų.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite