Angle down Atgal

Kokie baldai yra reikalingi voniai?

Vonios kambarys – tai mūsų dienos pradžia, tuo pačiu ramybės oazė, užuovėja po sunkių dienos darbų. Ryte vonioje pradedame įgyvendinti savo dienos planą, o vakare joje šį planą užbaigiame. Tačiau viskas nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Tam, kad vonios kambarys iš tiesų taptų mūsų ramybės oaze, turėtume pradėti nuo pačios vonios planavimo ir kruopštaus jo įgyvendinimo. Vonios kambaryje turi būti ne tik jauku, bet ir patogu, o visų svarbiausias joje yra funkcionalumas.

Teisingas vonios kambario planavimas

Klaidinga manyti, kad tik didelėje erdvėje galima sukurti patogų ir funkcionalų vonios kambarį. Nepriklausomai nuo vonios kambario dydžio, kruopščiai apgalvojus kiekvieną baldų ir santechnikos detalę, galime sukurti tobulą ir patogų interjerą. Tačiau viskas turi prasidėti nuo planavimo.

  1. Visų pirma, vonios kambario planavimas turi prasidėti nuo pačių svarbiausių – santechnikos įrangos detalių. Net jeigu namai nebe statybų stadijoje ir vandens taškų patys numatyti nebegalite, visada galite pasirinkti pačią geriausią įrangą pagal situaciją. Šiuo atveju, priklausomai nuo vonios kambario dydžio, turėtumėte pasirinkti, vonia ar dušas labiausiai tiks jūsų erdvėje.

  2. Tuomet numatykite kriauklės ir unitazo vietą, o jų dydį ir dizainą pasirinksite vėlesniame etape. Tiesa, būtinai įvertinkite, jeigu planuojate statyti dvigubą kriauklę ar du atskirus dubenis, jei planuojate statyti bidė. Šie pasirinkimai pareikalaus kiek daugiau vietos.

  3. Galiausiai liks vonios baldų pasirinkimas ir jų išdėstymas vonios kambario erdvėje. Apie tai čia galite rasti daugiau informacijos.

Kaip pasirinkti baldus vonios kambariui?

Renkantis baldus būtina atkreipti dėmesį į kambario dydį ir rinktis tokių išmatavimų baldus, kurie neatrodytų griozdiškai ir neužimtų per daug vietos. Taip pat didžiausią dėmesį reikėtų skirti medžiagų kokybei, jų atsparumui drėgmei.

Pagrindinį vaidmenį vonioje vaidina vonios spintelė praustuvui, kurios pasirinkimas priklauso nuo santechnikos keramikos pasirinkimo. Galima rinktis vonios spintelę su praustuvu, montuojamą prie sienos arba pastatomą ant grindų.

Pakabinama vonios spintelė su veidrodžiu – taip pat vienas labai populiarių pasirinkimų. Ši spintelė labai funkcionali, kadangi ji atlieka veidrodžio bei svarbiausių daiktų laikymo funkciją.

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite