Angle down Atgal

Kokie augalai tinka jums pagal Zodiako ženklą?

Jau kažin kada astrologai pastebėjo, kad augalai turi savo energetiką. Ji pasireiškia visur – aukštyje, plotyje, formoje, spalvoje, stiebų ir lapų struktūroje, žiedų formoje.

Tačiau didžiausią dėmesį reikėtų skirti lapams. Jie yra ta augalo dalis, kuri valo erdvę ne tik biologiškai, bet ir energetiškai. Kiekvieną augalą veikia tam tikra planeta, todėl augalai turi tam tikras planetos nulemtas savybes. Kiekvienas Zodiako ženklas taip pat turi savo planetą.

Avinas – Saulė ir Marsas

Jautis – Mėnulis ir Venera

Dvyniai – Merkurijus

Vėžys – Mėnulis

Liūtas – Saulė

Mergelė – Merkurijus

Svarstyklės – Saturnas ir Venera

Skorpionas – Marsas ir Plutonas

Šaulys – Jupiteris

Ožiaragis – Marsas ir Saturnas

Vandenis – Saturnas

Žuvys – Jupiteris ir Venera

Dabar, pirkdami gėles ar augalus tam tikro Zodiako ženklo atstovui, žinosite, ką rinktis.

Avinui

Kadangi viena iš Avino planetų – Marsas, jam labiausia tiks spygliuoti augalai. Sprendžiant iš to, kad Avinas visada nori būti dėmesio centre, tai ir augalas turi būti atitinkamo dydžio. Ugnies ženklui tinka spygliuoti, tvirti ugnies spalvų augalai – vyno spalvos, raudoni, rožiniai, oranžiniai. Šio ženklo gėlės: rožė, karališkoji begonija, pelargonija, azalija. Tiems Avinams, kurie dažnai serga, dovanokite kaktusą. Kategoriškai draudžiami: lauramedis, citrinmedis, astros, orchidėjos ir chrizantemos. Avino ženklo gėlės – talismanai tiems, kurie nori kilti karjeros laiptais ir siekti asmeninės sėkmės.

Azalija
Azalija

Jaučiui

Jautis – žemės ženklas, kantrus ir valingas. Todėl jam puikiai tiks stiprūs ir atsparūs augalai, tačiau gražūs žiedai taip pat niekada nepamaišys Jaučiui estetui. Jiems auginti tinka: glioksinija, dekoratyvinė begonija, kalankė, sanpaulė, ciklamenas. Nerekomenduojama: echmėja, kalceoliarija, agava, pipiras. Jaučius augalai nukreipia finansinės sėkmės link ir didina ištvermingumą. Žodžiu, gėlės Jaučiui – savotiškas talismanas, nešantis pelną. Jaučio augalai gerina kitų Zodiako ženklų sveikatą.

Kalankė
Kalankė

Dvyniams

Dvyniai – pats lengviausias ir permainingiausias Zodiako ženklas, vadinasi, pats paslankiausias. Jo augalai – su tankia lapija ir svyrantys, siaurais ir nedideliais lapais. Tokie augalai Dvyniams gerina psichologinę ir fizinę savijautą. Tai – lyg draugiškų santykių, gero mokymosi ir teigiamos informacijos talismanas. Jų augalai: tilandsija, smidras, palmė, papartis. Netinka maranta ir krotonas.

Tilandsija
Tilandsija

Vėžiui

Kadangi Vėžys priklauso vandens stichijai, tai ir augalai atitinkamai yra mėsingais, sultingais stiebais ir lapais. Tokie augalai gerina Vėžių psichinę ir fizinę būklę, gerina namų atmosferą. Vėžio augalai: alavijas, amerikinė agava, begonija, fuksija, vešli peperomija. Netinka: monstera, dracena, oleandras, fikusas, juka. Vėžio augalus gali auginti visų Zodiako ženklų atstovai.

Begonija
Begonija

Liūtui

Liūtas labai reiklus, todėl jo augalai – nepretenzingi. Jiems tereikia daug šviesos, ir jie džiugins gražiais lapais ir žiedais. Jie palaiko Liūto fizinę ir dvasinę formą, puikiai išvalo atmosferos energetiką. Liūto augalai – tai puikus laimės ir meilės bei kūrybos talismanas. Jiems tinkami: pelargonija, gardenija, kinrožė, kamelija. Šie augalai puikiai tinka ir kitiems Zodiako ženklams. Liūto namuose neturėtų augti lauramedis, maranta ir krotonas.

Pelargonija
Pelargonija

Mergelei

Mergelės ženklui tinka daugelis stiprių augalų. Nežiūrint to, kad Mergelė – žemės ženklas, ją valdo Merkurijus, lengvas ir plevenantis. Šio ženklo augalai įvairūs. Jie – svyrantys, vijokliniai, su orinėmis šaknimis. Augalai gerina Mergelės psichinę ir fizinę būklę, gerina namų energetiką. Mergelės augalai – geros sveikatos ir protinio vystymosi talismanas. Kai kurie jų turi gydomųjų savybių. Mergelės augalai: japoninė aukuba, alavijas, monstera, dracena, singonis, folodendras, skindapas. Mergelei netinka svogūniniai augalai ir klivija.

Monstera
Monstera

Svarstyklėms

Svarstyklių augalai pritraukia dėmesį margais stiebais ir lapais, puikiais žiedais ir vaisiais. Jų stiebai visada tiesūs ir stiprūs. Svarstyklių augalai – universalūs, tinka visiems Zodiako ženklams, formuoja skonį ir gerina tarpusavio ryšius. Tai – santuokos, verslo ir bendradarbiavimo talismanai. Svarstyklių namuose turėtų augti: ananasas, azalija, kinrožė, hortenzija, krotonas, kamelija, fatsija, saldusis pipiras, smulkiažiedė chrizantema. Nerekomenduojami augalai: begonija, agava, kalankė, dracena ir echmėja.

Azalija
Azalija

Skorpionams

Skorpiono augalai dažniausia kupini drėgmės ir dygliuoti, taip pat nuodingi vabzdžiams. Tiesa, dygliuočius auginti namuose nėra lengva. Skorpiono augalai tiks tiems, kurie laiko save aiškiaregiais ir nori šioje srityje sulaukti pripažinimo. Skorpiono augalai: echmėja, alavijas, kaktusas, oleandras, kalankė, dracena. Skorpionui nedovanokite: palmės, klivijos, citrusinių augalų ir meilenio.

Kaktusas
Kaktusas

Šauliams

Šaulio augalai dažniausiai stiebiasi į viršų, netgi gėlės. Jie – stiprūs, tiesūs, originalūs ir aukšti, pilni žiedų. Kadangi Šaulys dievina keliones, tai ir augalai atspindi jo norą pažinti kitų šalių kultūras. Šaulio namuose turėtų augti: klivija, bonsai, tetrastigma, sanseverija, šeflera, citrusiniai augalai. Nerekomenduojami augalai: kaktusai, alavijas, paparčiai, kalceoliarija, gebenė ir pipiras.

Bonsai medelis
Bonsai medelis

Ožiaragiams

Ožiaragis pasižymi kietu charakteriu, užsispyrimu ir ryžtu, todėl ir jo augalai dažniausiai yra stiprių stiebų, besistiebiantys į viršų, kartais būna spygliuoti. Šiam ženklui pavaldūs lėtai augantys augalai. Ožiaragis – vadovų ženklas, todėl ir augalai – tai karjeros bei sėkmingo darbo talismanai. Ožiaragio augalai: lauras, kvapioji ir dryžuotoji dracenos, litopsis, Benjamino fikusas, blizgusis fikusas, juka. Ožiaragis neturėtų auginti: ginuros, vaškuolės ir meldų.

Dracena
Dracena

Vandeniams

Vandenis – išradėjas, ir jo augalai yra novatoriškumo talismanas. Šio Zodiako ženklo augalai skatina spręsti problemas neįprastais būdais. Dažniausiai Vandenių augalai yra gana įdomūs, galima sakyti, net unikalūs. Jiems priskiriami: dracena, dryžuotasis galenis, dvispalvis rėjus, įspūdingoji galatėja, sidabragyslė fitonija. O štai svogūniniai augalai Vandenių namuose neturėtų augti.

Žuvims

Žuvų augalai – tai terariumų, akvariumų augmenija, primenanti vandens augalus. Dažnai šie augalai pasižymi puikiomis spalvomis ir neįprastu aromatu. Šie augalai leidžia žmogui atsiriboti nuo pilkos kasdienybės, skatina dvasingumą. Todėl Žuvų augalus gali auginti visi Zodiako ženklai. Jiems tinkamiausi: alokazija, akvariumo augalai, papirusinė viksvuolė, elninis plačiaragis, pelargonija, orchidėja. Žuvims nereikėtų dovanoti: pipiro, echmėjos ir svogūninių augalų.

Pelargonija
Pelargonija
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite