Angle down Atgal

Kokias moteris į žmonas ima skirtingų Zodiako ženklų atstovai vyrai?

Zodiako ženklų suderinamumas gali turėti svarbų vaidmenį santykiuose. Taip pat ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas būdinga skirtingų Zodiako ženklų atstovams. Juk vieni yra linkę ieškoti švelnaus sutuoktinio, o kiti galbūt pašėlusio. Sužinokime, pagal ką skirtingų Zodiako ženklų vyrai renkasi sau moteris.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai yra pasirengę užmegzti santykius su bet kuria moterimi, tačiau nuotaką renkasi labai ilgai. Avinai yra labai vėjavaikiški, todėl jiems reikia laiko susitupėti. Net jei jaunystėje jie randa tobulą kandidatę, iki altoriaus su ja nenueis. Labiausiai Avinui nepatinka sėdinčios namuose, nuobodžios moterys. Jam svarbiausia, kas ji per žmogus, o ne kokia gera namų šeimininkė ji yra.

Jautis

Šie vyrai patys nežino, ko nori, todėl jų pasirinkimo neįmanoma nuspėti. Jaučiai myli akimis, todėl jie niekada net nežiūrės į kuklią moterį, kurios išvaizda susilieja su aplinka. Jie vertina komfortą, todėl nori jaustis ramūs su būsima sutuoktine. Jautis negyvens su ta, kuri nemoka kūrenti šeimos židinio ar nenori jo pasitikti po darbo išskėstomis rankomis. Jis tikrai nežiūrės į karjeristes ir moteris, kurios nėra pasirengusios juo pasirūpinti.

Dvyniai

Romantiški Dvyniai stengiasi laikytis atokiau nuo nuobodžių moterų, bet jiems nereikia, kad moteris vos pakilusi iš lovos lėktų į vakarėlį su draugais. Šie vyrai nori, kad su partnere juos sietų bendri interesai ir kad ši mokėtų išklausyti. Jei sugebėsite susitvarkyti su Dvynių monologu egzistencinėmis temomis, jau jiems tiksite. Pagrindinis dalykas yra neignoruoti vyro vidinių išgyvenimų ir jausmų.

Vėžys

Šie vyrai puikiai tinka šeimyniniam gyvenimui. Jiems nereikia kur nors lakstyti, jie tiesiog trokšta stabilumo, tačiau nėra pasirengę vesti pirmą sutiktą žmogų. Vėžiui svarbu, kad jo išrinktoji būtų jam kaip mama – maloni ir mokėtų jį nuraminti. Jis laikysis atokiau nuo šaltų ir bejausmių sniego karalienių, o jei meilė ir įsižiebs, jis greitai pabėgs pas švelnesnę moterį.

Liūtas

Liūtai mėgsta prašmatnumą ir prabangą, todėl iš pirmo žvilgsnio geba suprasti, ar jiems pasiseks su šia moterimi, ar ne. Paprastai jie siekia tos, kuri yra bet kurios kompanijos dėmesio centre. Tačiau jei trūksta išskirtinės išvaizdos, šį vyrą galima sužavėti charizma. Nereikia puoštis deimantais ir auksu, tiesiog parodykite jam, kad galite užkariauti jo širdį.

Mergelė

Visi žino, kad Mergelė yra tvarkingiausias Zodiako ženklas. Todėl jo atstovai niekada neves nevalyvos moters. Ir net jei ji nusitemps šį vyrą prie altoriaus, jis bus nelaimingas. Jis pradės sekioti ją po namus, rodyti neplautus indus bei tyčiotis. Šis vyras yra pasirengęs pats atlikti namų ruošos darbus, tačiau moteris, kuri visur šiukšlina ir rengiasi neskalbtais drabužiais, nuolat jį erzins.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai mėgsta būti šalia energingų žmonių, todėl Svarstyklės niekada neves moters, kuri mėgsta verkšlenti ir visada yra kuo nors nepatenkinta. Su ja vyras jausis siaubingai. Svarstyklės ieško linksmo žmogaus, kuris jį palaikytų ir jam padėtų, net kai viskas klostosi ne taip, kaip norėtųsi.

Skorpionas

Geidžiamiausias Zodiako ženklas niekada nesusies savo gyvenimo su lengvai prieinama moterimi. Šiam vyrui reikia nesibaigiančių žaidimų, kad galėtų ko nors siekti. Jei jau užmezgėte santykius, niekada neužsiminkite apie vestuves. Leiskite jam manyti, kad jums to nereikia, tada jis jaus jaudulį ir pateiks netikėtą pasiūlymą pats.

Šaulys

Šauliui reikalinga šviesi moteris, kuri įgyvendintų visas jo svajones ir norus. Jei manote, jog pakanka sėdėti namuose, valyti ir gaminti maistą, tai Šauliui tikrai netiksite. Ryški ir aktyvi moteris, galinti sutriuškinti jį savo potencialu – štai, ko jam tikrai reikia.

Ožiaragis

Lengvabūdiška moteris, kuri nesirūpina savimi, Ožiaragiui tikrai netiks. Jei esate iš tų, kurios mėgsta naktinius klubus, išgerti porą taurių su draugais ir pabusti vėlai dieną po nemiegotos nakties, Ožiaragis tikrai pabėgs nuo jūsų. Jis vertina atsakomybę ir ištikimybę, taip pat ramybę ir komfortą, todėl jam reikia žmogaus, kuris galėtų palaikyti tvarką ne tik savo, bet ir jo gyvenime.

Vandenis

Moteris, kuri trokšta visus valdyti, niekada nebus Vandenio žmona. Jis nekenčia nuolatinių žinučių ir skambučių: „Kur tu? Ar jau greitai? Aš paruošiau tavo mėgstamą sriubą“. Jei siųsite tokias žinutes, jis tikrai nenorės grįžti namo.

Žuvys

Vyras, gimęs po Žuvų ženklu, negali pakęsti moters, kuri yra vaikiška. Jam reikia priežiūros, todėl pats jis nesugebės jos suteikti kam nors kitam. Jei žiūrite animacinius filmukus ir jums patinka, kai jūsų mylimasis atneša šokolado plytelę į pasimatymą, tai šio Zodiako ženklo vyras negalės jums atsakyti tuo pačiu.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite