Angle down Atgal

Kokia planeta valdo jūsų Zodiako ženklą?

Ar kada nors susimąstėte kodėl kiekvienam Zodiako ženklui yra būdingos tam tikros asmeninės savybės? Tai yra susiję su tuo, kokia planeta valdo atitinkamą Zodiako ženklą, rašo svetainė sweetyhigh.com.

Liūtą (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.) valdo Saulė

Liūto ženklą valdo Saulė. Ji yra mūsų Saulės sistemos centras, dėl to ir Liūtams patinka būti dėmesio centre. Ryški ir spindinti Saulė visus džiugina, tačiau yra karšta ir gali nudeginti, jei per daug priartėsi. Tas pats pasakytina ir apie Liūtus: nors jie yra draugiški, susierzinę gali tampti nekontroliuojamais.

Mergelę (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.) – Merkurijus

Mergelės intelektui didelę įtaka daro ją valdanti Merkurijaus planeta. Mergelės yra pastabios ir analitiškai mąstančios asmenybės.

Svarstykles (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.) – Venera

Venera yra meilės planeta, todėl Svarstyklės visada palaiko ir puoselėja tvirtą ir artimą ryšį su joms brangiais žmonėmis.

Skorpioną (spalio 25 d. – lapkričio 21 d.) – Plutonas

Skorpionas yra nuolat besikeičiantis Zodiako ženklas. Skorpionai stengiasi būti geriausia savo paties versija kiekvieną dieną. Taip yra todėl, kad juos valdanti planeta yra Plutonas. Ji, kaip transformacijos planeta, nuolat verčia tobulėti. Dėl to šio ženklo atstovai aistringai imasi naujų veiklų ir siekia save realizuoti.

Šaulį (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.) – Jupiteris

Šaulys, kaip sėkmingiausias Zodiako ženklas, už sėkmę turi padėkoti Jupiteriui. Dėl šios planetos įtakos Šauliai visada yra optimistiškai nusiteikę. Jupiteris yra didžiausia planeta Saulės sistemoje, dėl to skatina Šaulius plėsti savo mintis ir širdį.

Ožiaragį (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.) – Saturnas

Ožiaragį valdo Saturno planeta, kuri žymi ribas ir pamokas. Ožiaragiai yra nepaprastai rimti ir darbštūs, daro viską, kad įgyvendintų sau keliamus tikslus. Už savo pastangas Ožiaragiai visada yra apdovanojami.

Vandenį (sausio 20 d. – vasario 18 d.) – Uranas

Uranas keičia taisykles ir stebina. Tai šiek tiek keista planeta, atsižvelgiant į tai, kad ji sukasi apie horizontalią ašį, o likusios planetos sukasi apie vertikalią ašį. Tai paaiškina, kodėl Vandeniai yra tokios ekscentriškos asmenybės. Visgi dėl valdančios planetos Vandeniai yra neįtikėtinai kūrybingi ir išmintingi.

Žuvis (vasario 19 d. – kovo 20 d.) – Neptūnas

Žuvys gyvena savo vaizduotės pasaulyje, svajoja apie tai, kas galėtų būti ir dažnai atitrūksta nuo realybės. Visa tai dėl Neptūno planetos glaudaus ryšio su fantazija. Tačiau Žuvys taip pat yra intuityvios ir užjaučiančios asmenybės.

Aviną (kovo 21 d. – balandžio 19 d.) valdo Marsas

Stiprusis Marsas daro įtaką Avino veržlumui ir ryžtui. Dėl šios planetos energetinių savybių Avinai yra drąsūs, konkurencingi, niekada nesustoja, kol nepasiekia savo svajonių. Avinams niekas nesutrukdys patekti ten, kur jie nori būti gyvenime, ir visa tai dėl stebinančių Marso galių.

Jautį (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.) – Venera

Jaučio ženklo atstovai yra praktiški žmonės, tačiau negali atsispirti prabangiems dalykams. Visa tai dėl to, kad juos valdo Veneros planeta.

Dvynius (gegužės 21 d. – birželio 20 d.) – Merkurijus

Merkurijus yra bendravimo planeta, todėl visai nenuostabu, kad Dvyniai yra iškalbingiausias Zodiako ženklas iš visų. Dvyniai gali užmegzti pokalbį su bet kuo ir jiems tai patinka, nes sužino daug naujų dalykų. Dvynius valdanti planeta nuolat verčia juos pasotinti savo smalsumą.

Vėžį (birželio 21 d. – liepos 22 d.) – Mėnulis

Vėžys yra kietas išorėje, bet minkštas viduje. Vėžiai yra jautrios ir empatiškos asmenybės. Juos valdo emocijos, kurias sukelia Mėnulis. Jis yra glaudžiai susijęs su žmogaus emocijomis. Todėl kai kiti klausia, kodėl Vėžiai yra tokie jautrūs, jie gali drąsiai kaltinti Mėnulį.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite