Angle down Atgal

Kodėl žmones nervina kaukių nešiojimas?

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Vos įšėjas iš Lidl kuri yra prie Akropolio, sutikau žmogų kuris prieš įeinant į parduotuvę, dėjosi ant veido kaukę ir smarkiai nervinosi. Jis aiškino, kad jį jau baigia „užknisti“ tas kaukių priverstinis nešiojimas.

Aš pritariau jam, kad kaukių nešiojimas yra nesuprantamas tūkstančiams. Štai aš pats ir tūkstančiai žmonių sveiki priversti nešioti kaukes, nors jaučiasi visai sveiki. Dar vienas neaiškumas – kodėl skelbiama, kad mirštama tik nuo Covid-19 viruso? Taip išeina, kad visos kitos ligos jau išnyko ir niekas nuo jų nebemiršta. Būtų labai gerai, jeigu kiekvieną savaitgalį spaudoje ar per televiziją pasirodytų duomenys, kiek žmonių Lietuvoje mirė ir nuo kokių ligų. Pavyzdžiui, nuo tuberkuliozės tiek, nuo širdies lygų tiek ir taip toliau.

Dabartiniu metu žmonės nervinasi dėl daug ko. Juk daug ką nervina ir prie šiukšliadėžių išmesti baldai, ir numesti tušti stikliniai buteliai bei celofaniniai arba pypkuorių numesti tušti sigarėčių pakeliai, bei nuorūkos. Bet pastebėjau, kad labiausiai šiuo laiku piktina žmones, tai mėtomos bet kur vienkartinės kaukės ar pirštinaitės. Viena moteriškė, vedžiojanti šuniuką, aiškino, kaip jos vedžiojamas šunelis prisilėtė snukeliu prie numestos kaukės. Ir kas dabar gali žinoti, kad jis nepasigavo kokių nors mikrobų, kuriais gali užkrėsti savo šeimininkus? Manau, turėtų atsirasti tam tikros afišos su perspėjimais, kad draudžiama mėtyti naudotas kaukes ar pirštines kur papuola.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite