Angle down Atgal

Kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą?

Pataria suomiškų stogo dangų „Ruukki“ specialistai:

– Kokybiškais polimerais padengti plieniniai stogai išsiskiria sandarumu ir ilgaamžiškumu, ilgai išlaiko nepakitusią spalvą, gerą išvaizdą. Be to, plieninei dangai neribojamas nei šalčio ciklų skaičius, nei maksimalus nuolydžio kampas – ji gali būti montuojama kad ir 90 laipsnių kampu, t. y. vertikaliai.

Plieno lakštai yra tvirti ir lengvai apdorojami. Kiekvieno lakšto ilgis apskaičiuojamas ir gamykloje nupjaunamas pagal konkrečios stogo vietos, kur jis bus tvirtinamas, ilgį, tad lakštai dažniausiai jungiami tik kraštais. Dengiant stogą plienine danga, nereikia nei specialaus vientiso pakloto, nei tvirtesnių medinių gegnių-grebėstų konstrukcijos. Tokios dangos sumontavimas nereikalauja ypatingų stogdengių įgūdžių ar įrankių, taigi stogo dengimo darbai vyksta itin sparčiai.

Plieninių stogo dangų spalvų pasirinkimas labai platus. Patartina rinktis natūralesnes ir prie kraštovaizdžio labiau derančias spalvas – jos yra nepavaldžios laikui, madoms, greitai neatsibosta, jas lengviau suderinti su namo spalva.

Kad vėliau netektų nusivilti rezultatu, pravartu išbandyti internete siūlomus dizaino įrankius. Mūsų svetainėje galite pasinaudoti stogo ir namo spalvų derinimo įrankiu.

Kalbant apie dizainą, šiuo metu naujų namų kvartaluose pastebime sparčiai populiarėjančią tendenciją, kai klasikinio tipo stogo dangos naudojamos ne tik stogo, bet ir fasado apdailai.

Plieninio stogo ar fasado eksploatacija nesudėtinga, pakanka minimalios priežiūros. Lietus, sniegas puikiai nuplauna apnašas, purvas neįsigeria, šių dangų nemėgsta pelėsis, samanos ar kerpės.

Metalistų g. 8E, Šiauliai
(8 41) 520 080
I–IV 08:00–17:00, V 08:00–15:45
www.ruukki.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite