Angle down Atgal

Kodėl verta pirkti drabužius internetu?

Statistiniais duomenimis, elektroninėmis parduotuvėmis mielai naudojasi kas trečias lietuvis. Drabužiai internetu –sprendimas, leidžiantis įsigyti reikiamų aprangos detalių greitai, lengvai, nebrangiai ir patogiai. Apsipirkimą elektroninėse parduotuvėse nepelnytai retina tam tikri mitai, kuriuos paprasta sugriauti pasidomėjus tikrosiomis pirkėjų galimybėmis. Įsitikinus komfortu ir saugumu, tereikia pasinaudoti keliais patarimais ir leistis į smagią geriausių drabužių paiešką.

Privalumai – kiekvieno poreikiams

Švarkai, kelnės, kostiumėliai ar vasarinės suknelės internetu paprastai perkami dėl naudos, kuria gali mėgautis kiekvienas pirkėjas. Dėl mažesnės kainos, kur kas paprastesnio pirkimo ir daugelio kitų privalumų šiandien internetines parduotuves pamėgsta vis daugiau žmonių. Net pačių skirtingiausių apsipirkimo įpročių turintys asmenys ryžtasi užsisakyti patinkančius drabužius elektroninėse parduotuvėse, o gavę prekes, džiaugiasi jų išvaizda, sutaupytu laiku bei pinigais.

Mažesnė kaina

Lyginant su fizinėmis parduotuvėmis, elektroninėse galima apsipirkti gerokai pigiau. Kainą koreguoja tai, kad internetiniam verslui reikia mažesnių komercinių patalpų, mažesnio darbuotojų kiekio. Be to, el. parduotuvės komanda gali būti įsikūrusi toliau nuo miestų centrų.

Didžiulis pasirinkimas

Kasmet įkuriama ne viena dešimtis elektroninių prekybos vietų. Didelė konkurencija – sąlyga patrauklioms kainoms ir pirkėjų lūkesčius tobulai atitinkančiam asortimentui. Pavyzdžiui, internetinėse parduotuvėse lengviau įsigyti didesnių dydžių drabužių.

Patogumas

Apsipirkti patikimoje parduotuvėje, pavyzdžiui, stilingai.lt, galite tiesiog namuose. Vos keli pelės klavišo paspaudimai, ir prekės – jau ruošiamos pristatyti.

Greitis

Įsigyti dailią suknelę, palaidinę ar sijoną šiandien galite per kelias minutes. Įprasta prekių pristatymo trukmė – viena ar dvi dienos.

Privatumas

Drabužiai internetu gali būti įsigyjami anonimiškai, išvengiant ne visuomet malonių smalsuolių žvilgsnių. Taigi, galite lengvai nuslėpti prekės ženklus ar drabužių dydį.

Pirkėjų baimės pagrįstos ne visuomet

Pasitenkinimas pirkiniu paprastai priklauso nuo asortimento dydžio, patogumo ir kitų elektroninės prekybos privalumų. Neigiami pirkėjų atsiliepimai – rimtas argumentas vengti parduotuvės. Tačiau internetinė prekyba susiduria ir su nepagrįstomis baimėmis.

Baimė Nr. 1. Tai – nesaugu

Jei dairotės, pavyzdžiui, vasarinės suknelės internetu, pirmiausia, reikėtų atrasti patikimą prekybos vietą. Jos žymimos specialiais ženklais ir gali pateikti reikiamus sertifikatus. Toks žymėjimas – garantija, kad apsipirkimas bus malonus ir saugus.

Baimė Nr. 2. Prekė gali netikti

Prekės grąžinimas – puiki paslauga, leidžianti kruopščiai įvertinti, pasimatuoti sudominusį drabužį ir, neatitikus lūkesčiams, jo neįsigyti. Didžioji dalis el. parduotuvių, taip pat ir stilingai.lt, užtikrina galimybę grąžinti prekę nemokamai.

Baimė Nr. 3. Tai – brangu

Galutinę drabužio kainą elektroninėse parduotuvėse sudaro gerokai mažiau kaštų. Papildomai tereikia susimokėti už prekės pristatymą – tačiau panašią sumą gali tekti paaukoti ir keliaujant po fizines parduotuves.

Keli patarimai, padėsiantys atrasti geriausią drabužį

Drabužiai internetu atitiks visus lūkesčius, jei jų ieškosite pagal tam tikras taisykles.

Tinkamo dydžio paieška

Sėkmingo pasirinkimo paslaptis – tikslūs matmenys. Reikėtų žinoti ne tik kūno apimtis, bet ir dėmesį patraukusio drabužio ilgį, plotį, kitus duomenis. Šiuo atveju pravers gamintojo dydžių lentelė, informacija apie prekę elektroninėje parduotuvėje.

Mažiausia rizika pasižymintys modeliai

Jei dvejojate, kokio dydžio sijono, palaidinės ar vasarinės suknelės internetu reikėtų ieškoti, pasidairykite klasikinio modelio. Gerokai paprasčiau išsirinkti pūstą tiulio ar klostuotą sijoną, laisvo kirpimo palaidinę ar trapecijos silueto, po krūtine įliemenuotą suknelę.

Patikimi gamintojai ir pardavėjai

Verta susižymėti visus gamintojus ar el. parduotuves, kurių prekės anksčiau atitiko lūkesčius. Tokiu būdu galite lengviau susikurti nuoseklų drabužių ansamblį ir greičiau rasti tinkamą dydį.

Kainos paslaptys

Verta žinoti, kad per išpardavimus stilingai.lt ar kitoje elektroninėje parduotuvėje pirmiausia siūlomos sandėlyje turimos (greitai pristatomos), praėjusį sezoną madingiausiomis buvusios prekės. Už mažą kainą galite įsigyti ir klasikinių, lengvai derinamų drabužių.

Priežiūra

Atkreipkite dėmesį, ar el. parduotuvėje pateikiama informacija apie gaminio priežiūrą. Drabužiams, kuriuos galite išvalyti tik cheminėje valykloje, galiausiai išleisite daugiau pinigų.

Kokybiški, nebrangūs, lengvai įsigyjami drabužiai internetu – puiki proga garderobui atsinaujinti, originaliam, stilingam įvaizdžiui susikurti. Aukščiau išvardyti patarimai padės atrasti tobulą pirkinį greitai, saugiai ir be jokių papildomų rūpesčių.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite