Angle down Atgal

Kodėl verta naudotis NT brokerių paslaugomis?

Lietuviams kol kas dar priimtina įsivaizduoti save „visų galų meistrais“. Mes mėgstame patys gydytis, patys ręsti namus, taisyti elektros instaliaciją. Deja, neretai tokios pastangos neatneša norimų vaisių arba apskritai pridaro žalos.

NT brokeriai yra savo srities profesionalai, kurie turi prieigą prie didelių duomenų bazių ir žino, kaip aiškiai ir patraukliai pristatyti rinkai jūsų NT. Dar svarbiau tai, kad NT brokeriai gerai išmano įstatyminę bazę ir gali apsaugoti savo klientus nuo daugelio nesusipratimų bei papildomų sąnaudų. Probleminiais atvejais, pavyzdžiui, kai parduodamas bendras turtas, NT brokeriai tampa tarpininkais, kurie padeda pasiekti bendraturčių savitarpio susitarimą ir sėkmingai įgyvendinti sandorį.

Tiesa, toli gražu ne visi NT specialistai gali pasiūlyti kokybiškų paslaugų – kai kurie žmonės nukenčia, patekę į „juodųjų brokerių“ rankas. „Juodųjų brokerių“ galima išvengti, bendradarbiaujant su žinomiems prekės ženklams atstovaujančiais NT brokeriais. Visada pasidomėkite, ar įmonė priklauso Lietuvos nekilnojamojo turto asociacijai ir ar NT brokeris, kuriam patikėsite savo turtą, turi sertifikatą.

INREAL NT brokeriai teikia platų spektrą paslaugų: tarpininkauja, parduodant, perkant ar nuomojant NT, perka turtą, jei savininkas nori labai skubiai parduoti, nemokamai nustato turto rinkos kainą, padeda sutvarkyti banko paskolų ir notarinius dokumentus. INREAL grupė teikia ir kitas NT paslaugas: vertina turtą, organizuoja pastatų pridavimą, energinio naudingumo sertifikatų gavimą, atlieka kadastrinius ir geodezinius matavimus.

VISOS NEKILNOJAMOJO TURTO PASLAUGOS

Vilniaus g. 130, siauliai@inreal.lt, www.inreal.lt, +370 670 12 356

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite