Angle down Atgal

Kodėl verta mėnesiui atsisakyti socialinių tinklų?

Specialistai įspėja: per dažnas socialinių tinklų naudojimas kenkia jūsų sveikatai, gali išprovokuoti atminties, dėmesio sutelkimo ar kitokius sutrikimus, netgi privesti prie depresijos. Štai kelios piežastys, kodėl verta pabandyti visą mėnesį vengti socialinių tinklų.

Išmoksite džiaugtis SAVO gyvenimu

Dažnai socialiniuose tinkluose dalijamasi įspūdingomis ir gerokai pagražintomis gyvenimo akimirkomis. Egzotiškos kelionės, brangūs pirkiniai, puikūs santykiai – šį sąrašą galima tęsti ir tęsti. Stebint tokį „nuostabų“ kitų žmonių gyvenimą, ima kankinti menkavertiškumo jausmas, pyktis, motyvacijos stoka. Atsitraukę nuo internetinės erdvės, pamažu įgausite pasitikėjimo savimi, imsite džiaugtis savo gyvenimu tokiu, koks jis yra.

Sutaupysite laiko

Mėnesį netikrinant socialinių tinklų, pasikeis jūsų laiko planavimas. Atsiras daugiau laiko mėgstamiems hobiams ar nepabaigtiems darbams atlikti. Galbūt net aplankysite seniai matytus draugus ar giminaičius, su kuriais anksčiau bendraudavote tik kompiuteriu arba telefonu.

Susidėliosite mintis

Tokia pertrauka gali padėti pastebėti gražius dalykus, kurie yra aplink jus. Nesaikingas socialinių tinklų naudojimas išblaško mintis, darosi sunku susikaupti ir sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu. Juk taip dažnai socialiniuose tinkluose sužinota informacija būna visiškai nereikalinga.

Gerėsite

Tikėtina, kad, mėnesį nesilankydami socialinėje erdvėje, apmąstysite visus blogus komentarus ar žinutes, kurias esate kažkam parašę. Poilsis nuo internetinės erdvės padės pasikeisti į gerąją pusę. Galbūt netgi atsiprašysite tų, kuriuos įžeidėte ir įskaudinote.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite