Angle down Atgal

Kodėl stiprios moterys kaip magnetas traukia silpnus vyrus

Kodėl savimi pasitikinčios, įdomios ir sėkmingos moterys paprastai traukia visai priešingo tipo vyrus – silpnus, neryžtingus, neatsakingus? Problema, matyt, yra ne moteriškas nepriklausomybės siekis, o tokių merginų klaidingi įsitikinimai ir elgsenos modeliai. Išsiaiškinkime, kodėl stipri moteris būna per gera ją supantiems vyrams.

Ji mano, kad gerų vyrų nebeliko

Moterys, kurios iš anksto nusivylusios vyrais, vargu ar sugebės sukurti darnius santykius. Jos ieško ne savęs verto partnerio, o savo tiesos patvirtinimo, nors ir nesuvokia to.

Jeigu pastebėjote, kad susidomėjusios kokia nors tema pradedate visur matyti tai, kas su ja susiję, tai jau susidūrėte su selektyviniu suvokimu. Vadinamasis žmonių polinkis atkreipti dėmesį tik į tuos dalykus, kurie atitinka jų lūkesčius, ir ignoruoti visa kita. Santykių su vyrais atžvilgiu šis principas taip pat veikia. Kai moteris įsitikinusi, kad visur yra tik silpni, netvarkingi, inertiški ar infantilūs vyrai, jie nuolat pateks į jos akiratį.

Be to, jeigu jūs visa savo išvaizda transliuojate neigiamą požiūrį į vyrus apskritai ir atitinkamai nesąmoningai elgiatės su kiekvienu, kuris parodo jums dėmesį, tai gali atstumti bet ką.

Pateisina bejėgius vyrus

Suprasti, kad vyras turi problemų dėl savarankiškumo ir ryžtingumo, galima nesunkiai dar pažinties pradžioje. Užuot pastebėjusios „raudonas vėliavėles“, stiprios moterys stengiasi surasti jiems pateisinimą.

Jis nedirba arba mažai uždirba, nes mūsų laikais sunku surasti gerą darbą (nors jai tai pavyko), gyvena su tėvais, nes taip patogiau (o ne todėl, kad nesugeba pats savimi pasirūpinti), nežengia jokių žingsnių į moters pusę, nes yra drovus.

Jeigu iš karto matote, kad vyrą teks visą laiką tempti, o jūsų tokie santykiai nepatenkina, suraskite sau jėgų pripažinti tai ir nutraukti bendravimą su juo.

Pernelyg atkakli

Jeigu moteris yra įpratusi būti lokomotyvu ir visada imtis iniciatyvos, ji rizikuoja įsipainioti į neaiškius santykius. Kai žingsnius vyro link žengia tik moteris, būna neįmanoma suprasti, ar ji iš tikrųjų domina tą vyrą, ar jis tik mandagiai atsako į jos pastangas.

Toks elgesio tipas kaip tik ir pritraukia silpnus vyrus. Jie ieško moters, kuri visada viską darytų pati.

Nepasirengusi leistis į kompromisus

Pernelyg nepriklausomai moteriai būna sunku sukurti partnerystės santykius, o su stipriu vyru yra įmanomi tik tokie. Norite žengti šalia vyro, o ne tempti jį paskui save – mokykitės leistis į kompromisus. Savimi pasitikintis žmogus nesusies savo gyvenimo su moterimi, kuriai jo interesai nieko nereiškia.

Viską užsiverčia ant savo pečių

Moterys dažnai pačios slopina partnerio vyriškumą savo elgesiu. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jūs elgiatės buitinėse situacijose. Ar mokate priimti partnerio pagalbą ir jos paprašyti?

Atsisakydamos leisti vyrui parnešti sunkų ryšulį, pataisyti ką nors namuose, išspręsti kokią nors jūsų problemą, jūs neleidžiate jam pademonstruoti vyriškų savybių, apie kurias svajojate. Santykiuose kiekvienas partneris turi jaustis reikalingas. O jeigu moteris viską daro pati, tai kaip ji galėtų sužinoti, kad šalia yra stiprus vyras?

Suprasti, kodėl jūs traukiate ne tuos vyrus, kurie jums reikalingi, – dar tik pusė darbo. Toliau reikia keisti klaidingus elgsenos modelius ir sąmoningai kurti laimingus darnius santykius.

Šaltinis: Heroine.ru

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite