Angle down Atgal

Kodėl skirtingi Zodiako ženklų atstovai ryžtasi išdavystei?

Išdavystė yra sunkus bet kokių santykių išbandymas. Daugeliui žmonių toks poelgis yra tabu, bet kodėl kiti ryžtasi tokiam dalykui? Kam taip įskaudinti savo partnerį? Astrologai atskleidė, kokią įtaką neištikimybei turi zodiako ženklas.

1. Avinas

Impulsyvus Avinas pamiršta savo įsipareigojimus partneriams, kai horizonte pasirodo naujas „tikslas“. Jie bijo rutinos ir lyderystės praradimo. Jie visiškai pateisina savo veiksmus ir priima juos kaip naują patirtį.

2. Jautis

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra nuspėjami ir linkę palaikyti tvirtus, saugius santykius. Iš kitos pusės, jie gali siekti patenkinti tuos poreikius, kurių nepatenkina jų partneriai. Jaučiai apgailestauja dėl to, ką padarė, ir paprastai patys viską pripažįsta.

3. Dvyniai

Nedrąsūs Dvyniai visada flirtuoja, bet kartais net nesupranta, kad žaidimas nuėjo per toli. Jie retai supranta, ko apskritai nori iš gyvenimo. Paprastai jie apgaudinėja partnerį su artimu žmogumi, nors ir bijo tai atskleisti.

4. Vėžys

Vėžiai dažnai išduoda. Tam juos gali paskatinti dingęs emocinis ryšys ir partnerio palaikymo praradimas, taip pat kerštas. Jie aštriai jaučia savo kaltę ir arba iškart viską pripažįsta, arba atsargiai slepia neištikimybę.

5. Liūtas

Šio ženklo atstovai yra ištikimi, kol partneriai nepradeda jų ignoruoti. Žvilgsnis ir susižavėjimas yra du veiksniai, dėl kurių Liūtai ryžtasi išduoti savo mylimąjį. Beje, šio ženklo atstovams tai neturi jokios prasmės – tai tik dar vienas sunkumas gyvenimo kelyje.

6. Mergelė

Nelinkę į neištikimybę Mergelės atstovai taip pasielgia tik įsitikinę, kad nėra kito kelio. Jie gali meistriškai tai slėpti metų metus, gyvendami pagal du ar daugiau skirtingų scenarijų, vykdydami savo įsipareigojimus visiems partneriams.

7. Svarstyklės

Santykiuose Svarstyklės teikia pirmenybę lygybei ir pusiausvyrai. Jie ryžtasi išdavystei tik tuomet, kai jaučia, kad partneris jokiu būdu jiems netinka. Arba gali būti, kad jie užmegs ilgalaikius santykius su keliais žmonėmis iš karto…

8. Skorpionas

Gimę po vienu jautriausių ženklų, šie žmonės mėgsta dramas. Jie gali eiti „į kairę“ dėl banalaus smalsumo ir noro patampyti savo nervus.

9. Šaulys

Optimistiškas Šaulys visada žvelgia į ateitį ir to paties tikisi iš partnerio. Nematydami santykių perspektyvų, jie gali pradėti kurti naujus, anų nė neužbaigę.

10. Ožiaragis

Atsakingi ir drausmingi Ožiaragiai nėra linkę į apgaulę, tačiau tam juos gali pastūmėti esminiai partnerio charakterio ar santykių pokyčiai, taip pat nauja meilė. Jie retai gailisi dėl savo poelgių ir žino, kaip ilgą laiką slėpti neištikimybę.

11. Vandenis

Šio ženklo atstovai savo pažadus vertina rimtai, tačiau jie dar labiau myli laisvę ir gali bandyti surasti ką nors, kam pasiguostų, jei jaučiasi įstrigę santykiuose. Pasikeitus partnerį, juos labai ilgai kankina kaltė, todėl jie pas juos grįžta.

12. Žuvys

Žuvims reikia žmonių, kurie sugeba suprasti savo vidinį pasaulį, paskatintų tobulėti ir kartu neleistų jiems prarasti realybės jausmo. Jų įgimtas romantizmas yra viena iš priežasčių, kodėl jie pradeda rašyti naują meilės istoriją, o greita išmintis padeda ją išlaikyti paslaptyje.

Nepaisant zodiako ženklo, žmonės yra ištikimi tiems, kuriuose mato sielos draugą. Ar sutinkate su tuo, kas, pasak astrologų, gali paskatinti išdavystei?

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite