Angle down Atgal

Kodėl neįmanoma padėkoti Mamai?

„Lydėk mane visur, mama. Aš esu mažytė Tavo dalelė.
Ar yra žmonių kalboje žodis saldesnis, brangesnis už žodį Motina? Jame sudėta visa ta meilė, kokia tik sutelpa žmogaus širdyje, visas švelnumas, koks tik žmogaus yra pakeliamas“, – rašė Šatrijos Ragana.

Ar gali būti gražesnis laikas sveikinti Mamas jei ne pavasaris. Atgimimo, žydėjimo, stiebimosi į gyvenimą laikas. Tai, ką taip natūraliai suteikia moterys savo vaikams. Nėra tokių žodžių, kuriais galėtum padėkoti Motinai.

Žmogui, kuris sukūrė tave. Moteriai, kuri augino tave pasauliui, neretai pamiršdama augti pati. Tik Mama vaikui parodys koks jautrus gali būti pasaulis. Išmokys apkabinti, mylėti. Tik Mamos glėbyje mes surandame ramybę, jaučiamės saugūs ir neliečiami. Tik Jos bučinys priverčia nusišluostyti ašaras ir tik šiltas žvilgsnis leidžia žinoti, kad tu gali viską. Nes visada bus rankos, kurios tave sveikins, nes visada bus glėbys, į kurį skubėsime paguodos. Nes visada bus tas žmogus, kuris tavimi didžiuosis visada.

Tik Motina gali išmokyti kas yra stiprybė – stiprybė nemiegoti paromis kai serga vaikas, neįtikėtina drąsa ir galia kovoti už savo mažuosius.

Pasaulyje pilna problemų, bet nėra tokios, kurios neįveiktų Mama. Nėra dalykų, kuris jas gąsdintų. Bent jau taip atrodė vaikystėje. Ar ne?

Net milijonas „Ačiū“ niekada neišreikš to, ką jaučiame savo Mamoms. Tačiau, būnant, Mama ne padėkos galvoje ir ne dovanos. Padovanokite Mamai save – savo brangaus laiko trupinėlį. Skambutį, laišką, pokalbį… Motinai nieko nuostabesnio ir nėra, kaip matyti pasaulį savo vaiko akimis, džiaugtis pasiekimais ir būti neužmirštai. Na, ir dar pilna sauja žibuoklių. Kaip vaikystėje…

Su Motinos diena!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite