Angle down Atgal

Kodėl Kaišiadorių rajone sklinda nemalonus kvapas?

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija yra sulaukusi ne vieno gyventojo skambučio dėl pastaruoju metu Kaišiadorių rajone sklindančio nemalonaus kvapo.

Pirmiausia Savivaldybės administracija informuoja, kad Savivaldybei pavaldi uždaroji akcinė bendrovė „Kaišiadorių vandenys“ savo įrenginius išvalė prieš 2 mėnesius, todėl iš jos teritorijos nemalonūs kvapai nesklinda.

Savivaldybės administracija dėl šios problemos nuolat bendrauja su aplinkosaugininkais, kurie šiuo metu aiškinasi visas aplinkybes.

Primename, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministro ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2005 m. liepos 14 d. įsakymu Nr. D1-367/3D-342 patvirtintas Mėšlo ir srutų tvarkymo aplinkosaugos reikalavimų aprašas, kuriuo vadovaujantis mėšlą ir (ar) srutas leidžiama skleisti nuo balandžio 1 d. iki birželio 15 d. ir nuo rugpjūčio 1 d. iki lapkričio 15 d. Skystąjį mėšlą ir srutas draudžiama skleisti šeštadieniais, sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis arčiau kaip per 100 m nuo gyvenamojo namo be gyventojo sutikimo ir 300 m nuo gyvenvietės be seniūnijos seniūno sutikimo.

Gyventojai apie tręšimo mėšlu ir srutomis pažeidimus gali informuoti tel. 112. Aplinkosaugininkai patikino, kad jie operatyviai reaguoja į gautą informaciją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite