Angle down Atgal

Kodėl jokiu būdu negalima palikti įkroviklio elektros lizde?

Kasdien ir net kelis kartus per dieną įkrauname savo telefonus, planšetinius kompiuterius, nešiojamuosius kompiuterius ir kitą išmaniąją įrangą. Todėl daugelis jau esame įpratę neišimti įkroviklio iš elektros lizdo iki paskutinės minutės. Juk nesinori jo vėl kišti kiekvieną kartą, kai netrukus įrenginys vėl išsikraus. Tačiau iš tiesų toks įprotis yra labai pavojingas.

Palikdami įkroviklį be priežiūros elektros lizde, pažeidžiame saugumo reikalavimus. Dažnai gaisrai pastatuose kyla dėl trumpojo jungimo. Tam užtenka elektros energijos perkrovos arba sugedusio įkroviklio.

Paprastas vartotojas net nesužinos, kad su jo įkrovikliu kas nors negerai. Taip pat tik nedaugelis pagalvoja apie jo originalumą, o pigi kinietiška klastotė, vargu, ar gali tinkamai veikti.

Perkūnijos metu įkroviklio taip pat negalima palikti elektros lizde, kaip ir kitų įrenginių. Geriau namuose laikinai sustabdyti visą elektros vartojimą.

Taip pat reikia atkreipti dėmesį į patį įkroviklį. Jei krovimo metu jis įkaista, tai normalu. Tačiau jei ir toliau kaista, nors krovimas baigtas, tai gali reikšti, kad prietaisas sugedęs ir netgi baigtis nelaime.

Būkite atsargūs ir laikykitės saugumo reikalavimų net ir atlikdami tokius kasdienius darbus kaip telefono įkrovimas.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite