Angle down Atgal

Kodėl geriausias laikas investuoti į saulės elektrinę – dabar?

Elektros kainos Lietuvoje yra vienos žemiausių Europoje, tad galimybių joms ūgtelėti netrūksta. Saulės energetikos srityje dirbančios UAB „Ekoenergas“ vadovas Laimonas Melys taip pat prognozuoja, kad palyginti pigia elektra džiaugsimės nebeilgai:

– Vis daugiau žmonių investuoja į saulės elektrinę ant nuosavo stogo. Šiauliuose per praėjusius dešimt metų atsirado 29 vienetai tokių elektrinių, o vien per šiuos metus mūsų įmonė pastatys 50 vienetų.

Didėjantys skaičiai nestebina, nes dabar pats laikas investuoti į saulės elektrines. Jeigu pernai gruodžio 31 d. saulės elektrinių atsiperkamumas buvo 15 m., dabar jis siekia 6–7 m. Tam įtakos turėjo išaugusios elektros kainos – šįmet elektra pabrango 15 proc. Nuotaikos tokios, kad ji ir toliau brangs. Svarbus ir kitas faktorius – nuo šių metų valstybė pradėjo teikti 30 proc. kompensaciją saulės elektrinėms įsigyti. Naujas rėmimo etapas – nuo 2020 m. sausio 2 d. iki vasario 2 d.

Jeigu nuspręsite įsigyti saulės elektrinę iš „Ekoenergo“, paraišką kompensacijai gauti parengsime nemokamai. Dokumentacijos parengimas, leidimų gavimas ir suderinimas trunka apie mėnesį.

Ne tik prekiaujame ir montuojame saulės elektrines, bet ir teikiame aptarnavimo paslaugas, konsultuojame, iškilus klausimų, problemų. Tiesą sakant, pastaruoju metu pasitaiko atvejų, kuomet tvarkome kitų įmonių padarytą broką. Tada nori nenori pagalvoji: kodėl žmogus iš karto nesikreipė į mus?

Beje, dažnai klientai mūsų kausia, ar užtenka saulės. Nuo 2013 m. Lietuvoje stovi nemažai elektrinių, statistika suvesta ir ji yra labai nebloga – geresnė negu Olandijos, Belgijos, Šiaurės Vokietijos. Lietuvoje, imant visus metus, yra pakankamai saulėta – pagal tai skaičiuojamas ir saulės elektrinių atsiperkamumas.

Metalistų g. 2A, Šiauliai
+370 607 07 940, +370 607 07 930
laimonas@ekoenergas.lt
www.ekoenergas.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite