Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - K. Lukošiūno sezono rungtynės vainikuotos lengva „Žalgirio“ pergale Prienuose
Sportas2020 m. Kovo 1 d. 20:42

K. Lukošiūno sezono rungtynės vainikuotos lengva „Žalgirio“ pergale Prienuose

BC „Žalgiris“ nuotr.

119856

Eurolygoje vieną pergalę po kitos skinantis Kauno „Žalgiris“ (21-2) apsukų nemažina ir vietiniame fronte. Šarūno Jasikevičiaus vyrai išvykoje užpylė varžovų krepšį tritaškiais ir nugalėjo Prienų „CBet“ (10-13) ekipą 94:79 (27:15, 30:22, 18:14, 19:28).

„Žalgirio“, kuris pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės, gretose ryškiai suspindo Karolis Lukošiūnas, sužaidęs rezultatyviausias sezono rungtynes.

28 minutes žaidęs snaiperis pataikė 4 tritaškius iš 7 ir pasižymėjo 14 taškų pasirodymu. Rezultatyviau Lietuvos krepšinio lygoje jis žaidė tik praėjusiame sezone, kai dar atstovaudamas „Šiauliams“ du kartus buvo pelnęs po 17 taškų.

Naudingiausiai ir rezultatyviausiai „Žalgirio“ gretose pasirodė Martinas Gebenas – centras pelnė 15 taškų (7/9 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„CBet“ šiose rungtynėse intrigą palaikė tik pusę pirmojo kėlinio, kuriam įpusėjus dar pirmavo 9:7.

Vis dėlto dar per pirmąją rungtynių atkarpą žalgiriečiai spėjo susikrauti dviženklį pranašumą (27:16), o antrajame ketvirtyje atitrūko ir triuškinančiu skirtumu – 51:31.

Antroji rungtynių dalis jau buvo tik formalumas, o Š.Jasikevičius galėjo daugiau leisti pasireikšti Eurolygoje beveik arba visai nerungtyniaujantiems Rokui Jokubaičiui, M.Gebenui ir K.Lukošiūnui.

Žalgiriečiai Prienuose vien per pirmus du kėlinius pataikė 10 tritaškių, o susitikimą užbaigė sumetę 14 tolimų metimų iš 30.

Prieš rungtynes naudingiausio vasario mėnesio žaidėjo prizas buvo įteiktas Prienų klubo centrui Laurynui Biručiui. Žaisdamas prieš komandą, su kuria turi sutartį, vidurio puolėjas per 31 minutę pelnė 11 taškus (4/8 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, 4 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Šios rungtynės komandų pozicijų turnyrinėje lentelėje nepakeitė – pirmaujantis „Žalgiris“ artimiausius varžovus lenkia penkiomis pergalėmis, o 6-oje vietoje įsitvirtinę prieniškiai ir atsilieka, ir lenkia kitus varžovus bent trimis laimėjimais.

„CBet“: Regimantas Miniotas 17, Mindaugas Lukauskis (5/5 dvit., 6 rez. perd., 24 naud. bal.) ir Arnas Velička (3/9 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd.) po 16, Laurynas Birutis 11 (13 atk. kam.), Vaidas Čepukautis 10.

„Žalgiris“: Martinas Gebenas 15 (7/9 dvit., 9 atk. kam., 23 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 14 (4/7 trit.), Artūras Milaknis 12 (4/5 trit.), KC Riversas 11 (3/6 trit.), Zachas LeDay 10.