Klubo „Tauras“ sportininkai skina pergales Lietuvoje ir pasaulyje

Marijampolė
Nuotraukoje: ,,Tauro" sportininkai Makedonijoje R. Selemonavičiūtė, E. Gladas, R. Česnaitis, R. Suleimanovas
Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas

Šeštadienį Vilniuje, atvirosiose miesto kultūrizmo ir fitneso taurės varžybose dalyvavo 20 sporto klubų iš visos Lietuvos.

Klubų įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Marijampolės klubas ,,Tauras“ (treneris Rinaldas Česnaitis), antrąją Jurbarko ,,Progresas", trečiąją Vilniaus Klubų Sąjunga.

Pirmąsias vietas, tarp marijampoliečių iškovojo Valentas Bauža (Naujokų kultūrizmas), Tadas Čeponis (Jaunimo kultūrizmas), Ema Burevičienė (Naujokių kūno fitnesas) ir Milda Brūverė ( Wellness).

Antrąsias vietas iškovojo Olga Martinkenienė (Naujokių kūno fitnesas), Tomas Dubauskas (kultūrizmas), Žygimantas Zmejauskas (klasikinis kultūrizmas).

Trečiąsias vietas iškovojo Aironas Mickevičius (Jaunimo Figūra) , Gintarė Omilijonaitė (kūno fitnesas), Laura Stalinkevičiūtė (Jaunimo bikinis), Violeta Šerienė (Naujokių kūno fitnesas).

Ketvirtąsias vietas iškovojo Karolis Zokas ( klasikinis kultūrizmas), Andrius Truskauskas (Kultūrizmas) ir Laura Janulaitytė (Wellness).

Penktąją vietą iškovo Diana Žiaugaitė (Jaunimo bikinis).
Aštuntąją vietą iškovo Julija Ivanauskienė (Bikinis).

Sekmadienį Makedonijoje, vyko tarptautinė kultūrizmo ir fitneso varžybos ,,Diamond Cup-2018", kuriose dalyvavo sportininkai iš daugiau kaip 20 šalių. Lietuvai atstovavo 5 sportininkai, trys jų iš klubo ,,Tauras", kurie namo grįžo taip pat su apdovanojimais.

Puikiai varžybose pasirodė absoliutus šių metų Europos vyrų Figūra kategorijos nugalėtojas Renatas Suleimanovas, kuris tapo šių varžybų nugalėtoju, kategorijoje iki 173 cm, antrąją vietą iškovojo Edgaras Gladas, kuris startavo vyrų kultūrizmo kategorijoje iki 75 kg. Antra ir Rasa Selemonavičiūtė, kuri dalyvavo Bikini kategorijoje iki 169 cm, tai pat pelnydama dar ir bronzos medalį absoliučioje bikini kategorijoje virš 35 metų. Visus šiuos sportininkus varžyboms ruošė treneris Rinaldas Česnaitis.

Sekmadienį taip pat ir Anglijoje vyko ,,Physical culture association '' kultūrizmo ir fitneso varžybos, kuriose dalyvavo klubo ,,Tauras" sportininkė, marijampolietė Enrika Tarutytė, kuri laimėjo absoliučios Bikini kategorijos nugalėtojos vardą bei taurę.