Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
Sportas2019 m. Balandžio 11 d. 11:56

Klubo „Argus“ kovotojams šypsojosi sėkmė

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

79439

Savaitgalį Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė jaunučių U-16, jaunių U-18 ir jaunimo U-20 čempionatas bei atranka į Europos kiokušin karatė čempionatą. Panevėžio kiokušin karatė klubo „Argus“ kovotojai iš čempionato parsivežė du medalius.

Jaunučių U-16 amžiaus grupėje iki 75 kilogramų Elis Aviža iškovojo 3 vietą. Jaunimo U-20 grupėje iki 70 kilogramų praėjusių metų šios svorio kategorijos čempionas Nojus Zakarauskas iškopė į finalą ir užėmė 2 vietą. Abu klubo „Argus“ kovotojai bus kviečiami į šalies rinktinę ir ruošis Europos kiokušin karate kyokushin čempionatui, kuris vyks birželio mėnesį Prahoje.

Šį savaitgalį balandžio 14 d. Vilniuje „Siemens“ arenoje vyks Europos karatė kiokušin čempionatas ir atranka į Pasaulio čempionatą rudenį Japonijoje. Varžybose dalyvaus ir dėl medalių iki 85 kilogramų svorio kategorijoje kovos panevėžietis Juras Sokolovas. Sportininkas praėjusiais metais pateko į Europos čempionato finalą ir iškovojo vicečempiono titulą.