„Klevo-Šiaulių“ riedulininkai Gruzijoje užėmė ketvirtąją vietą

Šiauliai
Budintis Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių „Klevas-Šiauliai“ Gruzijos sostinėje Tbilisyje vykstančiame 2018 metų Europ>s žolės riedulio uždarosiose patalpose čempionato IV diviziono turnyre sužaidė dar ketverias rungtynes ir užėmė ketvirtąją vietą.

Šeštadienį šiauliečiai 9:1 (4:1) sutriuškino vieną turnyro autsaiderių bulgarų „Lokomotiv“ ekipą, tačiau apmaudžiai 3:4 (0:1) nusileido armėnų „Hrazdan“ komandai.

Pirmosiose rungtynėse nugalėtojams keturis įvarčius pelnė Mantyvas Pocevičius, du - Deivydas Barzinskas, po vieną - komandos kapitonas Rokas Galkus, Karolis Astrauskas ir Matas Grubliauskas.

Rungtynėse armėnais varžovai 7-ąją min. išsiveržė į priekį, tačiau 23-iąją min. rezultatą išlygino R. Galkus. Antrajame kėlinyje „Hrazdan“ pasižymėjo 28-ąją ir 35-ąją min., bet ir į tai šiauliečiai atsakė dviem taikliais Vaidoto Kringelio smūgiais 38-ąją ir 40-ąją min. Deja, Armėnijos čempionai sugebėjo paskutinę akimirką pelnyti teisę mušti baudinį ir išplėšti pergalę.

Sekmadienį kovos Tbilisyje prasidėjo labai anksti - jau 8 val. vietos laikus prasidėjusiame mače Lietuvos komanda sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su stipriausia Suomijos komanda „Kilppari“.

Varžovai 8-ąją min. išsiveržė į priekį, bet jau 9-ąją min. rezultatą išlygino Tadas Pabijanskas. Antrajame kėlinyje jau šiauliečiai išsiveržė į priekį 24-ąją min., kai pasižymėjo R. Galkus, tačiau suomiai atkūrė pusiausvyrą 31 min.

Po mažiau nei 3 val. šiauliečiams teko stoti į kovą su turnyro lyderiais iš Airijos „Three Rock Rovers“ riedulininkais, kuriems tai buvo pirmosios dienos rungtynės.

Šiauliečiai mačą su tik pergalingai žengiančiais varžovais pradėjo puikiai: 6-ąją min. pasižymėjo M. Pocevičius, o 9-ąją min. - K. Astrauskas. Deja, airiai dar iki pertraukos sugebėjo rezultatą išlyginti, o antrajame kėlinyje pasižymėjo dar dukart ir nugalėjo 4:2 (2:2).

Per šešerias rungtynes šiauliečiai Tbilisyje iškovojo dvi pergales, kartą pralaimėjo ir tris kartus po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą. 15 taškų surinkęs „Klevo-Šiaulių“ klubas savo sąskaitoje sukaupė 15 taškų ir turnyre užėmė ketvirtąją vietą.

Čempionato nugalėtojais tapo „Three Rock Rovers“ riedulininkai (paskutiniąsias rungtynes dar žais su „Lokomotiv“), antrąją vietą užėmė Norvegijos „Kringsja“ (25 taškai), o trečiąją - „Hrazdan“ (22).