„Klevo-Šiaulių“ riedulininkai čempionatą Gruzijoje pradėjo pergale ir apmaudžiu pralaimėjimu

Gruzijos sostinėje Tbilisyje penktadienį prasidėjo 2018 metų Europos žolės riedulio uždarosiose patalpose IV diviziono taurės turnyras, kuriame dalyvauja ir „Klevo-Šiaulių“ riedulininkai.

Per pirmąsias rungtynes šiauliečiai susitiko su šeimininkų „Tbilisi“ ekipa ir tvirtai nugalėjo šeimininkus 4:1 (2:1).

Mūsų komandai įvarčius pelnė Mantvydas Pocevičius (3 min.), Matas Grubliauskas (19) ir Rokas Galkus (30 ir 31).

Antrųjų dienos rungtynių su Norvegijos „Kringsja“ komanda šiauliečiams užbaigti pergalingai, deja, nepavyko. Lietuviai pralaimėjo 6:8, nors po pirmojo kėlinio pirmavo 5:3.

Pirmajame kėlinyje jau 3 min. įvarčiais pasižymėjo M. Pocevičius ir R. Galkus, tačiau norvegai atsakė savo įvarčiais 8 bei 11 min. Toliau sekė Tado Pabijansko (12), Vaidoto Kringelio (15) ir Juliaus Bandžiulio (17) taiklūs smūgiai, į kuriuos „Kringsja“ prieš pat pertrauką sugebėjo atsakyti savo trečiuoju įvarčiu.

Deja, antrajame kėlinyje sekė net 4 norvegų įvarčiai iš eilės, leidę jiems persverti rungtynių svarstykles savo naudai. 40 min. J. Bandžulis po mažojo kampinio atgaivino šiauliečių viltis išsigelbėti, tačiau rungtynes „Kringsja“ užbaigė dar vienu savo taikliu smūgiu taip pat po mažojo kampinio.

Čempionate iš viso varžosi septynios komandos, kovosiančios vieno rato sistema. Per kitas šios dienos rungtynes airių „Three Rock Rovers“ 3:2 palaužė armėnų „Hrazdan“ ir 10:0 sutriuškino „Tbilisi“, „Kringsja“ 4:3 įveikė suomių „Kilppari“, „Hrazdan“ 9:2 nušlavė bulgarų „Lokomotiv“, o „Kilppari“ pastarąją komandą įveikė 6:1.