(Song­sof­my­fe­li­nes nuo­tr.)
Angle down Atgal

Klep­to­manė katė ap­va­ginė­ja kai­my­nus

Katė var­du Chi­na (liet. Ki­ni­ja) yra tik­ra grėsmė vi­sai kai­my­nys­tei. Pa­si­ro­do, ji tikrų tik­riau­sia va­gilė. Iš kai­mynų kiemų na­mo tem­pia viską, ką ran­da, ir pa­lie­ka ša­lia šei­mi­ninkės namų durų. Nuo ko­ji­nių iki aliu­mi­nių laidų – nie­kas nėra saugūs, kai ji ne­to­lie­se.

Pasak katės šeimininkės Monikos, China jos gyvenime atsirado prieš 7 metus. Iš pradžių katytę ji priglaudė tik trumpam, tačiau galiausiai nusprendė ją pasilikti.

Naujoji augintinė vagiliauti ėmė vos kelių mėnesių. „Pamenu, mes su draugu sėdėjome viename kambaryje ir išgirdome keistą kniaukimą. Lėtai priėjome koridoriumi, kad ją pamatytume, ir išvydome, kaip numeta jo kojines šalia mano kambario durų. Tai buvo juokingiausias dalykas!“ – pasakoja Monika.

Tai tęsėsi ir toliau, tačiau tikrosios vagystės prasidėjo tuomet, kai moteris persikėlė į naujus namus su kiemu. Kaskart vaikštinėdama lauke, China šmirinėja ir po kaimynų kiemus. Namo ji yra partempusi cigarečių pakelį, pirštinių, smiginio strėlytes, arbatos pakelį, netgi žirkles.

Monika sako per karantiną pastebėjusi, kad jos vagiliukė su nauju grobiu grįžta po 3–4 kartus per dieną. O kad kaimynai nepyktų ir patikėtų jos istorija, Monika įsigijo vaizdo kamerą. Laimei, kaimynams tai irgi sukėlė juoką, juolab kad visi daiktai yra grąžinami tikriesiems savininkams.

Parengta pagal Boredpanda.com

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite