Angle down Atgal

Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi Jaunjelgavos delegacija

Gegužės 3 d. Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi Latvijos Jaunjelgavos savivaldybės atstovai, su kuriais Klaipėdos rajono savivaldybė ir Lietuvos aviacijos muziejus mėnesio pabaigoje teiks projekto paraišką pagal Interreg V-A Latvijos–Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą 2014–2020 m.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotojai Ligita Liutikienė ir Česlovas Banevičius bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė susitiko su Jaunjelgavos savivaldybės meru Gunčiu Libeks bei jo komanda: Plėtros ir projektų skyriaus projektų koordinatore, atstove ryšiams su visuomenei bei turizmo specialiste. Susitikimo metu buvo aptariami savivaldybių panašumai ir skirtumai, dalinamasi patirtimi ir, žinoma, aptariamas projektas, kuriam bus teikiama paraiška.

Projektas skirtas kultūros, gamtos objektų išsaugojimui ir pritaikymui lankymui. Projekto įgyvendinimo metu bus kuriami bendri turizmo produktai, dalinamasi patirtimi kultūros paveldo išsaugojimo, turizmo srityse, tai ypač skatina programa, pagal kurią tikimasi gauti finansavimą. Taip pat planuojamos investicijos į infrastruktūrą. Klaipėdos rajono savivaldybė kartu su Lietuvos aviacijos muziejumi planuoja tvarkyti dalį Stepono Dariaus memorialinio parko infrastruktūros, o Jaunjelgavos savivaldybė planuoja įrengti stovyklavietę Vigante parke prie Dauguvos upės.

Jaunjelgavos savivaldybės delegacija po susitikimo su Klaipėdos rajono savivaldybės vadovais apsilankė Klaipėdos rajono turizmo informacijos centre, taip pat grožėjosi vaizdais nuo Kalniškės piliakalnio, kuris juos itin sužavėjo. Jaunjelgavos savivaldybės atstovai domėjosi Kalniškės piliakalnio tvarkymo darbais, nes ir patys artimiausiu metu planuoja tvarkyti piliakalnius savo savivaldybėje. Vėliau delegacija vyko į lakūno S. Dariaus gimtinę Dariaus kaime, Judrėnų seniūnijoje, kur susitiko su Lietuvos aviacijos muziejaus filialo vadovu, muziejaus direktoriumi, atvykusiu iš Kauno. Pakalbėjus apie istoriją, apžiūrėjus sodybą, Jaunjelgavos savivaldybės atstovai kartu su Klaipėdos rajono savivaldybės ir Lietuvos aviacijos muziejaus atstovais nagrinėjo projekto paraiškos klausimus.   

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite