Angle down Atgal

Klaipėdos politikė N. Puteikienė prašo nušalinti Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovą

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė Nina Puteikienė prašo nušalinti Klaipėdos universitetinės ligoninės vyr. gydytoją Vinsą Janušonį.

"Būdama tarybos narė negaliu daugiau nieko padaryti, tik teikti tarybos posėdžiui sprendimą dėl V. Janušonio nušalinimo nuo Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovo pareigų. Tikiuosi tarybos narių ir mero palaikymo", - sako N. Puteikienė sekmadienį išplatintame pranešime.

Politikė teigia, kad COVID-19 nestabdomai plinta visoje ligoninėje, darbuotojai neaprūpinti apsaugos priemonėmis, vienas po kito uždaromi skyriai, serga 36 medikai, išsami informacija neteikiama nei jos darbuotojams, nei visuomenei, darbuotojai persekiojami už tai, kad atskleidžia tikrąją situaciją.

"Visa tai rodo Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovų negebėjimą suvaldyti krizę, užkirsti kelią infekcijos plitimui, burti medikus bendram sutektam darbui ir kelia realią grėsmę ir medikų, ir pacientų gyvybėms. Atsižvelgiant į tai, prašau nušalinti nuo pareigų Klaipėdos universitetinės ligoninės vyr. gydytoją V. Janušonį", - rašo uostamiesčio tarybos narė.

N. Puteikienė pažėrė kritikos ir miesto merui Vytautui Grubliauskui.

"Kol Klaipėdos meras „dirbo" Klaipėdos universitetinės ligoninės atstovu spaudai - kiekvieną dieną rengė spaudos konferencijas, su teatro scenos vertu įsijautimu dėjo į šuns dienas Vilnių, savivaldybei pavaldžioje Klaipėdos universitetinėje ligoninėje virusas nestabdomas plėtėsi". - rašo N. Puteikienė.

Ji praneša, kad ketvirtadienį numatytas Klaipėdos tarybos posėdis. Jame meras nenumatė jokio pranešimo tarybos nariams apie padėtį mieste. Taip pat - jokių galimybių užduoti klausimus V. Janušoniui ar Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkui, savivaldybės administracijos direktoriui G. Neniškiui. Tarybos nariai, kaip ir kiti miestiečiai, sužino informaciją apie padėtį iš V. Grubliausko socialinės paskyros „Facebook".

Atsakydamas į tai, Klaipėdos meras V. Grubliauskas LRT Radijui sakė, kad opozicija bando politikuoti, bet nepasiūlo, kaip spręsti susidariusią situaciją.

„Aš paklausčiau jų, ką jie siūlo daryti toliau? Vienas dalykas yra rinkti politinius taškus ir bandyti imituoti kažkokią kovą už nevisiškai aišku ką, bet visiškai nesiūlant, kas bus toliau. Matyt, visi turi teisę reikšti tam tikrą nuomonę, net ir tokioje sudėtingoje situacijoje, bet būtų labai gerai, kad visi į tą situaciją žvelgtų labai atsakingai ir pateikdami kažkokį siūlymą, galbūt ir sakytų - o kas toliau. Aš tikrai nesiimu vertinti, tegul tai daro tie, kurie patys tokius dalykus inicijuoja", - LRT Radijui sakė Klaipėdos meras.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite