Angle down Atgal

Policija sulaikė apsišaukėlį „skaitiklių tikrintoją"

Klaipėdos m. PK 2-ojo Veiklos skyriaus pareigūnai operatyviai sulaikė vandens skaitiklių tikrintoju apsimetinėjusį vyrą, kuris praėjusią savaitę apgavo tris garbaus amžiaus senjores. Tai - 1988 m. gimęs, priklausomybių turintis asmuo. Anksčiau jis ne kartą teistas, daugiausia už vagystes. Pareigūnai aiškinasi, ar sulaikytasis nėra įvykdęs ir kitų nusikalstamų veikų.

Vandens skaitiklių tikrintoju apsimetinėjęs sulaikytasis darbavosi įvairiose miesto vietose. 80-90-ies metų moterys į namus jį įsileido Sausio 15-tosios, Debreceno ir Minijos gatvėse. Dėmesiui nukreipti, moterims jis liepdavo iš kito kambario atnešti dokumentus apie deklaruotą vandens kiekį, ar prašydavo pasirašyti į kažkokį žurnalą. Vyrui išėjus, senolės pasigedo piniginių, kuriose buvo nuo 8 iki 40 eurų.

Nors sukčius sulaikytas, policijos pareigūnai ragina neprarasti budrumo. Pareigūnai primena, kad - neįsitikinus atėjusio asmens žodžių teisingumu, nepažįstamų žmonių į namus geriau neįsileisti. Tokiais atvejais būtina prašyti parodyti darbo pažymėjimą, o kilus įtarimų, geriau paprašyti ateiti kitu laiku, kai namuose bus daugiau žmonių. Įsileidus į butą, būti itin atidiems, nepalikti atėjūno vieno patalpoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite