Angle down Atgal

Klaipėdos policija nubaudė marškinėlius su sovietine atributika dėvėjusį Latvijos pilietį

Klaipėdos policija 75 eurų pinigine bauda nubaudė Latvijos pilietį, kuris dėvėjo marškinėlius su sovietine simbolika.

Užsienietis nubaustas administracine tvarka. Įstatymas už nacistinės ir sovietinės simbolikos demonstravimą numato baudą nuo 150 iki 300 eurų.

„Jam skirta pusė minimalios baudos. Iš karto buvo surašytas protokolas“, – BNS sakė Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė. Pasak jos, pusė minimalios baudos už administracinius nusižengimus skiriama, kai asmuo baudžiamas pirmą kartą, kai jis prisipažįsta, gailisi, pažada daugiau taip nesielgti ir susitaiko su Lietuvos valstybe.

Birželio 4 dieną, apie 15 val. uostamiesčio patruliams buvo pranešta, jog Klaipėdoje, Taikos prospektu šlitinėja trys neblaivūs vyriškiai, o vienas dėvi marškinėlius su sovietine simbolika.

Nurodytoje vietoje girtų asmenų atitinkančių aprašymą nepastebėta. Tačiau netrukus policijos pareigūnai Audros gatvėje išties pamatė stipriai nuo alkoholio apsvaigusį vyriškį raudonais marškinėliais su penkiakampe žvaigžde, kūju ir pjautuvu bei raidėmis „SSRS“.

Pareigūnai vyriškį atgabeno į komisariatą, o čia paaiškėjo, jog neblaivus uostamiesčio gatvėmis svirduliavo 1983 metais gimęs Latvijos pilietis. Jis nerimo ir keikė pareigūnus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite