Angle down Atgal

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams įteikti „Renault“ automobilių rakteliai (FOTO)

Prancūzų automobilių prekės ženklas „Renault“ šiemet tapo Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubo partneriu. Vos prieš kelias dienas krepšininkams iškilmingai įteikti rakteliai nuo naujųjų „Renault“ automobilių.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Kazio Maskvyčio treniruojama uostamiesčio komanda įveikė čempiono titulą ginantį Kauno „Žalgirį“ ir su keturiomis pergalėmis i tiek pat galimų rikiuojasi turnyro lentelės viršuje.

Po kelerių metų pertraukos į Klaipėdos klubą sugrįžo Simas Galdikas, jau pirmąją savaitę naudingiausio LKL žaidėjo titulą pelnė Chuanas Palasijus (Juan Palacios), komandos gretas papildė ne kartą Lietuvos rinktinės garbę gynęs Renaldas Seibutis. Be to, naująjį sezoną klaipėdiečiai pasitiko ir su naujų „Renault“ automobilių rakteliais rankose. Vos prieš kelias dienas uostamiesčio krepšininkai džiaugėsi galėdami išbandyti naujuosius „Captur“, „Scenic“, „Talisman Grandtour“ ir „Megane Grandtour“ automobilius.

„Klaipėdos „Neptūną“ ir „Renault“ vienija ne tik aistra krepšiniui, bet ir bendras požiūris į savo veiklą - siekis pirmauti ir mėgautis tuo, ką darai. Džiaugiamės pradėję bendradarbiauti su viena iš naujų automobilių prekybos lyderių Lietuvoje ir galėdami iki krepšinio arenos riedėti naujaisiais „Renault“ automobiliais“, - džiaugsmo neslėpė klubo direktorius Artūras Žalys.

Daugiau nei 18 metų „Renault“ buvo Kauno „Žalgirio“ partneris, nuolatinis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir nacionalinės rinktinės rėmėjas, ilgametis Europos krepšinio čempionato partneris. Be to, „Renault“ mielai prisideda prie jaunųjų talentų ugdymo ir bendradarbiauja su A. Sabonio krepšinio centru.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite