Angle down Atgal

„Klaipėdos naftos“ preliminarios pardavimo pajamos nežymiai padidėjo

Naftos produktų ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorės „Klaipėdos nafta” (KN) preliminarios šių metų sausio-rugpjūčio pardavimo pajamos yra 68,8 mln. eurų arba 0,7 proc. didesnės nei atitinkamu praeitų metų laikotarpiu, kai siekė 68,3 mln. eurų.

Kaip „Nasdaq” Vilniaus biržoje skelbia bendrovė, rugpjūtį Klaipėdos bei Subačiaus naftos terminaluose buvo perkrauta 450 tūkst. tonų naftos produktų, atitinkamai per sausio-rugpjūčio mėnesius į bendrovės talpyklas perkrauta 3,95 tūkst. tonų naftos produktų.

Rugpjūtį bendrovės naftos terminalų preliminarios pardavimo pajamos buvo 3 mln. eurų, atitinkamai pirmų aštuonių šių metų mėnesių preliminarios pardavimo pajamos buvo 21,5 mln. eurų.

Rugpjūtį KN suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalai išdujino ir perkrovė 1,52 tūkst. megavatvalandžių (MWh) gamtinių dujų, o per pirmuosius aštuonis mėnesius iš viso išdujinta ir perkrauta 10,20 tūkst. MWh dujų arba 69,9 proc. daugiau, palyginti su 2018 metų pirmais aštuoniais mėnesiais.

Preliminarios SGD terminalų rugpjūčio pardavimo pajamos yra 5,8 mln. eurų (prieš metus siekė 5,2 mln. eurų).

Pirmų aštuonių mėnesių SGD terminalų preliminarios pajamos siekia 47,3 mln. eurų, tai yra 9,7 proc. didesnės nei 2018 metų atitinkamu periodu, kai siekė 43,1 mln. eurų.

Kaip komentare nurodo KN, rugpjūčio mėnesį naftos terminalų krovos rezultatams įtakos turėjo vieno pagrindinių klientų gamykloje Baltarusijoje vykdyti planiniai remonto darbai.

„Tačiau nepaisant kiek mažesnių, lyginant su laikotarpiu prieš metus, naftos produktų krovos apimčių, besikeičiantis mūsų veiklos modelis, platesnis paslaugų spektras ir didesnis veiklos efektyvumas lėmė ketvirtadaliu didesnes, palyginti su praėjusių metų rugpjūčio mėnesiu, krovos pajamas“, – nurodo KN.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite