Angle down Atgal

Klaipėdos kelių policijos pareigūnai išaiškino dar vieną neblaivų maršrutinio autobuso vairuotoją

Penktadienio rytą Klaipėdos kelių policijos pareigūnai, patikrinę apie 50 miesto ir priemiestiniais maršrutais keleivius vežančių autobusų ir mikroautobusų vairuotojų blaivumą, nustatė vieną neblaivų miesto maršrutinio autobuso vairuotoją.

7.35 val. Taikos prospekte patikrintam Melnragės link važiavusio miesto maršrutinio autobuso vairuotojui (g. 1974 m.) buvo nustatytas 0,25 promilės neblaivumas. Keleivius vežantys vairuotojai privalo būti visiškai blaivūs.

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešimo, vairuotojui buvo surašytas administracinių nusižengimų protokolas, paskirta 450 eurų bauda. Taip pat išsiaiškinta, kad vyrui už anksčiau pažeistas kelių eismo taisykles vairuojant asmeninį automobilį yra atimta teisė vairuoti. Todėl jam surašytas dar vienas administracinių nusižengimų protokolas už vairavimą tam neturint teisės.

Viešojo transporto kontrolė ypač griežtinama, nes tai jau trečias kartas šią vasarą, kai pareigūnai Klaipėdoje išaiškina neblaivius miesto maršrutinius autobusus vairuojančius asmenis. Ketvirtadienį Mogiliovo g. sustabdyto maršrutinio autobuso vairuotojui (g. 1959 m.) nustatytas 2,76 promilės neblaivumas. O birželio 28 dieną Taikos pr. sustabdyto maršrutinio autobuso vairuotojui (g. 1963 m. ) buvo nustatytas 2,34 promilės neblaivumas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite