Angle down Atgal

„Klaipėdos autobusų parkas“ įsitvirtina vietinėje rinkoje

UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ (KAP) laimėjo dar du keleivių pervežimo konkursus. Tęstinių traukinių maršrutų, kuriais iš Vilniaus traukiniu galima vykti į Kretingą ar Klaipėdą, o kelionę į pajūrio kurortus Palangą ir Nidą tęsti nemokamais autobusais, keleivius vėl veš KAP. Taip pat ir vietinius priemiestinius 25 ir 26 maršrutus dar penkerius metus aptarnaus didžiausia Klaipėdos regiono keleivinio transporto bendrovė.

„Lietuvos geležinkeliai“ vasarą į Lietuvos kurortus paleidžia sezoninį traukinį „Pajūrio ekspresas“, kuriuo į Palangą vykstantys keleiviai atvežami iki Kretingos, o iš čia juos iki Palangos be papildomo mokesčio veža geležinkeliečių pasamdyti autobusai. Analogiškai vykstantys į Neringą yra pervežami nuo Klaipėdos geležinkelio stoties iki Juodkrantės ar Nidos.

„Šiame pavėžėjimo konkurse rungiasi Vakarų Lietuvoje reziduojančios keleivinio transporto bendrovės, tačiau mūsų paslaugų kaina ir kokybė buvo įvertinta geriausiai. „Pajūrio ekspreso“ konkursą laimime trečius metus paeiliui“, - pasakojo Vaidas Ramanauskas, KAP generalinis direktorius.

Šią vasarą KAP taip pat laimėjo teisę aptarnauti Klaipėdos priemiesčių 25 ir 26 maršrutus. Be jau vykdomų nuolatinių reisų 23 ir 24 į Žaliąjį slėnį bei Karklę, KAP reguliariai veš keleivius vietiniais maršrutais: 25-uoju „Klaipėda – Plikiai – Jokūbavas – Vaiteliai“ ir 26-uoju „Klaipėda – Radailiai – Šimkai“.

„Maršrutams aptarnauti naudosime 2019-aisiais pagamintus 22 vietų autobusus. Jų salonuose bus kondicionieriai, USB įkrovimo lizdai, tad kelionės į Klaipėdos priemiesčius neprailgs ir bus gerokai komfortiškesnės nei iki šiol“, - sakė V. Ramanauskas.

Pagal naująją sutartį KAP paslaugas 25 ir 26 maršrutuose pradės teikti nuo 2019 m. gruodžio mėnesio.

KAP yra didžiausia keleivinio transporto bendrovė Vakarų Lietuvos regione. 2018 metais UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ aptarnavo 17 miesto, 5 priemiesčio, 13 tolimojo susisiekimo ir 3 tarptautinius maršrutus bei vykdė užsakomuosius reisus po visą Europą. Visos bendrovės akcijos priklauso Klaipėdos miesto savivaldybei.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite