Angle down Atgal

Klaipėdos apskrities kriminalinė suvestinė: vagystės ir girti vairuotojai

Praėjusią parą pareigūnai sustabdė neblaivų vairuotoją, bei skubėjo į iškvietimus dėl vagysčių.

Spalio 29 dieną, apie 19.31 val. Šaltinio g., Klaipėdoje, galimai pro plastikinį langą įsibrovus į namo vidų, pavogti du vyriški rankiniai laikrodžiai ir keli auksiniai žiedai. Žala – tikslinama. 

Tą pačią dieną į Klaipėdos m. PK kreipėsi 1977 m. gimęs vyras, kuris nurodė, kad, aiškindamasis administracinio nusižengimo protokolo gavimo aplinkybes, sužinojo, kad 2019–01–13 panaudojant jo asmens duomenis ir suklastojant parašą, buvo pasirašyta automobilio „ Renault Megane“ pirkimo - pardavimo sutartis. Pradėtas tyrimas dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.

Apie 08.13 val. Skuodo r., Baksčių k., kelyje Skuodas–Plungė, sustabdžius pavojingai manevravusį automobilį „Nissan“, jo 1954 m. gimusiam vairuotojui nustatytas 1,76 prom. neblaivumas.

Spalio 30 dieną, apie 00.50 val. Klaipėdoje, Taikos pr., garažų masyve, 1996 m. gimęs asmuo pneumatiniu ginklu grasino 2001 m. gimusiam jaunuoliui ir apšaudė jo automobilį. Įtariamasis apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite