Etaplius.lt nuotr.
Angle down Atgal

Klaipėdoje – tinklinio turnyras „Amber Cup – Kredito garantas“

Šį savaitgalį, birželio 29–30 dienomis, Klaipėdos miesto širdyje, Teatro aikštėje, vyksta tarptautinis moterų paplūdimio turnyras „Amber Cup – Kredito garantas“.

Į Klaipėdą atvyko tinklininkės iš 12 šalių: Izraelio, Austrijos, Ispanijos, Čekijos, Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Švedijos ir Lietuvos.

Komandos pagal reitingo taškus suskirstytos į keturis pogrupius po tris. Potencialios turnyro lyderės pirmąją varžybų dieną, šeštadienį, nesusitiks, kadangi žais skirtinguose pogrupiuose. Tarp lyderių pagal reitingo taškus yra priskiriamos lietuvės (A pogrupis), suomės (B), ukrainietės (C) ir ispanės (D). Tačiau yra daug apylygių komandų ir scenarijus gali būti labai įvairus.

Pavyzdžiui, gana pajėgi yra Šveicarijos komanda, tačiau ji pastaruoju metu mažai žaidė tarptautiniuose reitinginiuose turnyruose ir nesusirinko taškų. Manau, kad intrigų bus ir nuo to žiūrovams bus tik įdomiau. Pabrėžiu, kad šis renginys visiems žiūrovams yra nemokamas, tad, naudodamasis proga, noriu pakviesti klaipėdiečius ir miesto svečius pasigrožėti aukšto lygio tinklinio kovomis. Geriau vieną kartą išvysti visą tą vaizdą savo akimis iš arti, nei daugybę kartų stebėti per televizijos ekranus“, – pabrėžė vienas iš renginio organizatorių VšĮ „Klaipėdos pliažo tinklinio“ klubo vadovas Andrius Dumbauskas.

Šeštadienį ir sekmadienį turnyro kovos prasideda nuo 10 val. ir tęsis iki vėlyvo vakaro.

Šeštadienį iš viso vyks 12 susitikimų, sekmadienį – 8. Finalas sekmadienį planuojamas – apie 16.30 val.

Pirmąją turnyro dieną vyks grupės kovos, iš kiekvienos grupės į ketvirtfinalius pateks po 2 komandas ir tada bus traukiami burtai. Pirmąsias vietas grupėse iškovojusios komandos susitiks su kitos grupės antrosiomis komandomis.

„Anksčiau buvo svarstyta, kad dalį mačų gali tekti nukelti į paplūdimį, tačiau sudėliojome tvarkaraštį taip, kad visos dvikovos būtų žaidžiamos Teatro aikštėje. Išsiteksime į laiką. Kita vertus, pastarosios dienos žadamos gana vėjuotos, tad paplūdimyje žaisti būtų sudėtinga, o Teatro aikštėje vėją užstos Dramos teatras ir kiti aplinkiniai pastatai. Viskas mums lyg ir idealiai tinka. Pasiruošimas vyksta pagal planą“, – džiaugėsi A. Dumbauskas.

Lietuvai šiame turnyre atstovaus Ieva Dumbauskaitė ir Irina Zobnina.

„Pagaliau aukšto lygio tarptautinis tinklinio turnyras vyks ir Klaipėdoje. Tai kažkas nuostabaus. Pagaliau išsipildys viena iš mano svajonių. Gimtoji Klaipėda mano širdyje užima svarbią vietą“, – neslėpdama teigiamų emocijų sakė viena geriausių Lietuvos tinklininkių klaipėdietė I. Dumbauskaitė.

Turnyro dalyvės varžysis ne tik dėl nugalėtojų taurės ir garbės, bet ir dėl prizinio fondo – 5000 eurų, kurį įsteigė „Kredito garantas“.

„Toks prizinis fondas atitinka vienos žvaigždutės pasaulio taurės etapo prizinį fondą“, – ne kartą akcentavo A. Dumbauskas.

Daugiau informacijos apie tarptautinį moterų paplūdimio tinklinio turnyrą „Amber Cup-Kredito garantas“, joje dalyvausiančias komandas, jų pasiekimus ir kitą aktualią informaciją galima rasti oficialiame šio turnyro interneto puslapyje www.beachvolleyambercup.com. Čia yra sudėliotos ir visos pogrupių dalyvės.

Tiesiogiai galite stebėti – ve.lt

Daugiau skaitykite Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite