Angle down Atgal

Klaipėdoje su narkotikais sulaikyti keli jaunuoliai, narkotikų rasta ir pas vilniečius

Klaipėdoje savaitgalį su narkotikais sulaikyti keli jaunuoliai,narkotinių medžiagų rasta ir pas vilniečius.

Šeštadienio naktį apie 2.23 val. Taikos prospekte patikrinimui sustabdžius automobilį „Audi“, kurį vairavo 2000 metais gimęs vaikinas, automobilyje aptikta dėžutė su galimai narkotinėmis medžiagomis ir smulkintuvas.

Vairuotojas ir keturi automobilio keleiviai (trys gimę 2000 metais ir vienas – 2001 metais) sulaikyti ir nuvežti į komisariatą.

Sekmadienį vidurnaktį J. Janonio gatvėje pareigūnai sustabdė automobilį „Audi“, kurį vairavo 2001 metais gimusi mergina.

Automobilio salone buvusioje kuprinėje rastas maišelis su folijos lankstinuku, kuriame buvo augalinės kilmės medžiagos. Vairuotoja sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Narkotinių medžiagų savaitgalį rasta ir pas vilniečius.

Šeštadienį apie 23 val. Salininkų gatvėje policijos pareigūnams patikrinimui sustabdžius
automobilį „ Lexus“, paviršutinės asmens apžiūros metu pas 1994 metais gimusį vairuotoją rasta galimai narkotinių medžiagų.

Iš jo paimti du plastikiniai maišeliai su augalinės kilmės medžiagomis viduje, buteliukas, kuriame buvo 15 plastikinių maišelių su augalinės kilmės medžiaga viduje, ir vienas plastikinis maišelis su baltos spalvos milteliais viduje. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Taip pat galimai narkotinių medžiagų rasta 2001 metais gimusį jaunuolį. Kauno gatvėje paviršutinės asmens apžiūros metu pas jį rastas plastikinis maišelis su augalinės kilmės medžiaga. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Taip pat šeštadienio naktį apie 3.10 val. Švitrigailos gatvėje paviršutinės asmens apžiūros metu pas 1997 metais gimusį vyrą rastas plastikinis maišelis su šviesios spalvos milteliais, įtariama, narkotine medžiaga. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite