Angle down Atgal

Klaipėdoje nuteistas moksleivį sumušęs vyras

Teismas Klaipėdoje 3,2 tūkst. eurų bauda nubaudė moksleivį sumušusį vyrą.

Nuteistasis A. K. turės nukentėjusiajam atlyginti 500 eurų neturtinę žalą bei atlyginti daugiau nei 98 eurus Klaipėdos teritorinei ligonių kasai už nukentėjusiojo gydymą, ketvirtadienį pranešė teismas.

Byloje nustatyta, jog A. K. 2019 metų gruodžio 19 rytą, daugiabučių namų kieme, priėjo prie kiemo aikštelėje buvusių moksleivių. Jis norėjo išsiaiškinti, kas jo sūnui pardavė elektroninę cigaretę. Priėjęs prie vieno moksleivio, jis norėjo patikrinti pastarojo kuprinę, tačiau vaikinas neleido.

Bylos duomenimis, A. K. nukentėjusįjį, lenkdamas į priekį, suėmė ranka už kaklo ir tuomet apčiuopomis patikrino nukentėjusiojo kuprinę.

Patikrinęs nukentėjusiojo kuprinę, A. K. šalia buvusiems draugams liepė eiti į mokyklą, o pats, vesdamas nukentėjusįjį skersgatviu pas mokyklos direktorę, vieną kartą dešine ranka smogė nukentėjusiajam į pilvo sritį.

Kaltinamasis teisiamojo posėdžio metu kaltės nepripažino ir tvirtino, kad nukentėjusiojo atžvilgiu smurto nevartojo, o kilus žodiniam konfliktui, nukentėjusįjį už necenzūrinius žodžius, įžeidinėjimus, nuvedė pas mokyklos direktorę.

Kaltinamojo tvirtinimu, nukentėjusysis jį su draugais apkalbėjo.

Tačiau teismas, analizuodamas ir vertindamas byloje surinktus įrodymus, padarė išvadą, kad A. K. įvykdė jam inkriminuotą nusikalstamą veiką.

„Nukentėjusiojo nurodytas įvykio aplinkybes, patirtus sužalojimus pilvo srityje, jų mastą, susidarymo mechanizmą, patvirtino ne tik nukentėjusiojo parodymai, bet ir kiti liudytojai, taip pat byloje esanti specialisto išvada“, – paskelbė teismas.

Skirdamas bausmę teismas atsižvelgė į tai, kad A. K. padarė nesunkų tyčinį nusikaltimą mažamečio nukentėjusiojo sveikatai, taip pat į tai, kad nenustatyta A. K. atsakomybę sunkinančių ar švelninančių aplinkybių, taip pat į nuteistąjį charakterizuojančius duomenis.

A. K. dirba, praeityje buvo teistas už smurtinio pobūdžio nusikaltimus, tačiau teistumas išnykęs, baustas administracine tvarka, turi vieną galiojančią nuobaudą. 

Nuosprendis gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui. 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite