Angle down Atgal

Klaipėdoje ir Plungėje bendruomenės pareigūnai pataria, kaip saugoti namus

Minint Prevencijos dieną Europoje, vyksta Vagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos renginiai, kuriais siekiama didinti žmonių sąmoningumą ir suteikti informacijos, kaip apsaugoti savo būstus nuo vagysčių.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir policijos rėmėjai ne tik Klaipėdoje, bet ir Plungėje susitinka su gyventojais ir stengiasi atsakyti į visus su apsisaugojimu nuo ilgapirščių susijusius klausimus.

Bendruomenės pareigūnai lankosi žmonių susibūrimo vietose: uostamiesčio paplūdimių prieigose, prekybos centruose ir jų prieigose, Plungės Senamiesčio aikštėje, bendrauja su gyventojais ir miesto svečiais turto apsaugos klausimais, supažindina su dažniausiai pasitaikančiais įsibrovimo į gyvenamąsias patalpas būdais ir apsisaugojimo nuo jų galimybėmis.

Plungės r. PK bendruomenės pareigūnės, su kolegėmis iš kitų miestų dalinusios gyventojams ne tik patarimus, bet ir informatyvias skrajutes, lipdukus, matė plungiškių nuostabą ir sulaukė daug padėkų. Pensininkai Juozas ir Irena policininkėms minėjo, kad labai džiaugiasi išgirdę naudingų pamokymų, žadėjo atidžiai skaityti gautą medžiagą ir saugotis.

75 metų Gintališkės k,. gyventoja Marijona Plungės rajono bendruomenės pareigūnei Linai Jocienei pasakojo jau nukentėjusi nuo vagies, kuris pasiglemžęs iš namų jos papuošalų dėžutę. Moteris buvusi patenkinta greitu policijos reagavimu į šį įvykį, o nuo šiol visada rakinanti namų duris.

Popietę, 14-17:30 val., pareigūnai visus norinčiuosius kviečia susitikti bei pasikonsultuoti prekybos centre „Big“ Taikos prospekte Klaipėdoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite