Angle down Atgal

Klaipėdoje – dar vienas koronaviruso atvejis

Į Klaipėdos universitetinę ligoninę atvežtas koronavirusu užsikrėtęs kretingiškis. Apie tai savo Feisbuko paskyroje paskelbė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Kiek vėliau šią žinią patvirtino ir Sveikatos apsaugos ministerija.

„Deja, bet jau turiu informacijos, kad į KUL atvežtas dar vienas #COVID19 virusu užsikrėtęs kretingiškis. Tai jaunas studentas, Kovo 10 d. parskridęs iš Danijos į Lietuvą, o iš Vilniaus jau keliavęs autobusu, tad rizikos faktorių, turint omenyje galimų kontaktų gausą, gana daug..." – rašo V. Grubliauskas.

Medikų žiniomis, 21 m. vaikino būklė vidutinė. Jam buvo pakilusi aukšta temperatūra, jis sloguoja ir kosti.

Nors studentas, grįžęs namo, save izoliavo, jis gyvena ne vienas. Be to, iš Vilniaus į Kretingą važiavo viešuoju transportu – autobusu. Šiuo metu Klaipėdoje paimta dar vienuolika naujų tyrimų, laukiama atsakymų.

Kovo 14 d. duomenimis, Lietuvoje yra patvirtinti 7 koronaviruso atvejai. Per vakar dieną ištirta 76 (iš jų 44 iki vidurnakčio, 32 po vidurnakčio). Iki šiol iš viso ištirta 442 ėminių dėl įtariamo koronaviruso.

Dėl koronaviruso grėsmės šalyje paskelbta ekstremali situacija, dviem savaitėms sustabdytas ugdymo procesas, kultūros, sporto, laisvalaikio įstaigų veikla, uždrausti vieši renginiai uždarose patalpose, gyventojams rekomenduojama dirbti iš namų.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite