Angle down Atgal

Klaipėdoje baigta tirti moters apiplėšimo byla

Klaipėdos apskrities policija baigė tirti gatvėje įvykdyto apiplėšimo bylą. Nusikaltimo metu buvo apiplėšta iš darbo ėjusi moteris, užpuolikai atėmė rankinę ir krepšį su maisto produktais, skelbia uostamiesčio policija.

Vasario mėnesį pareigūnai sulaukė nuo plėšikų nukentėjusios moters pagalbos prašymo. Aiškinantis įvykio aplinkybes, buvo nustatyta, kad 59 metų klaipėdietė buvo apiplėšta, kai po darbo, apie 22 val., vyko namo. Jai tik priėjus autobusų stotelę Taikos prospekte, prie Pirminės sveikatos priežiūros centro, ją užpuolė du nepažįstami asmenys.

Vienas aukai papurškė į veidą dirginančių dujų, o kitas puolė plėšti iš rankų ne tik jos turėtą rankinę, bet ir pirkinių krepšį su įvairias maisto produktais. Moteris bandė priešintis, tačiau įveikti dviejų užpuolikų jėgų neužteko. Tuo metu, prie pakankamai judrios miesto gatvės, pašalinių asmenų, galėjusių suskubti į pagalbą, nepasitaikė. Pagrobtą turtą nukentėjusioji įvertino kiek daugiau nei 280 eurų.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, tiriantys šio pobūdžio nusikalstamas veikas, nustatė bei sulaikė jau ankščiau ne kartą teistus asmenis. 29 metų įtariamasis 4 kartus teistas už vagystes, plėšimą bei sukčiavimą, o jo 24 metų bendras turi dar ilgesnę kriminalinę patirtį – ankščiau teistas už vagystes ir plėšimus, jis iš įkalinimo vietos išleistas tik 2016 metų pabaigoje.

Pastarasis po įvykdyto plėšimo praėjus kiek daugiau nei savaitei, neblaivus viešojoje vietoje išdaužė automobilio „VW Golf“, stovėjusio Minijos gatvėje, langų stiklus. Jam teks atsakyti ir už viešosios tvarkos pažeidimą.

Dalis iš nukentėjusiosios pagrobtų daiktų buvo rasta ir grąžinta. Abu įtariamieji teismo lauks už grotų, nes tyrimui vadovavusio prokuroro prašymu teismas jiems skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Ikiteisminis tyrimas jau yra baigtas ir byla perduota į teismą.

BNS informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite