Angle down Atgal

Klaipėdietę šiurpina narkomanai Draugystės parke

Šalia uostamiesčio Draugystės parko gyvenanti klaipėdietė Laimutė Leketienė negali atsistebėti pro langą matomais vaizdais.

„2017 metų rudenį prasidėjus liūčių sezonui buvo apsemta dalis parko teritorijos, kartu ir mūsų namas. Tų metų rudenį buvo keičiami lietaus nuotekų inžineriniai tinklai. Įmonė, atlikusi darbus, paliko suardytus takus ir išvažinėjo teritoriją. Lyjant lietui nuo mūsų namo tiesiu keliu neįmanoma pasiekti Šiaulių gatvėje esančio prekybos centro, tenka ilgai eiti aplink apsemtą teritoriją„, - gyventojų vardu laiške redakcijai rašė L. Leketienė.

Ją piktina ir tai, kad dalis Draugystės parko teritorijos, jos žodžiais, yra neprižiūrima ir visiškai netvarkoma. Labiausiai apleista parko šiaurinė dalis.

„Ji yra pavirtusi į sąvartyną ir asocialių asmenų sambūrio vietą. Tai ar šios parko dalies tvarkyti nereikia?„, - retoriškai klausė savo gyvenamojo namo aplinka susirūpinusi klaipėdietė.

Ji pasakojo, kad parke besirenkantys asocialūs asmenys vartoja narkotikus, alkoholį. „Žmonių neužkabinėja. Būna šabakštyne. Sėdi, girtauja. Esu tai ne kartą mačiusi. Mėtosi švirkštai. O vasaros metu miega po kartoninėmis dėžėmis. Mes nenorime leisti į parką vaikų„, - baisėjosi L. Leketienė.

Ji pasakojo apie tai pranešusi Klaipėdos miesto savivaldybei, tačiau atsakymo taip ir nesulaukė.

Klaipėdos miesto savivaldybės Informavimo ir elektroninių paslaugų skyriaus Viešųjų ryšių specialistas Vitalijus Čiapas tikino, kad toks laiškas savivaldybės nepasiekė, tačiau apie padėtį parke specialistams žinoma.

„Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai ten lankosi periodiškai ir vizitus planuoja intensyvinti. Kiekvieną kartą atvykus iš teritorijos išvaromi galimai asocialūs asmenys. Miesto tvarkymo skyrius kas mėnesį organizuoja nelegalių sąvartynų išvalymą. Deja, praeina kiek laiko ir šiukšlių kalnai susikaupia vėl. Jau yra iškirsti krūmai, kurie anksčiau tapdavo puikia užuovėja galimai asocialiems asmenims. Viešosios tvarkos skyrius dar labiau intensyvins apsilankymus šioje teritorijoje“, - komentavo Klaipėdos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite