Angle down Atgal

Klaipėdiečius vėl džiugino „Update! #Bendrystė!“

Lapkričio 16–17 dienomis Klaipėdos miesto Šeimos centras jau ne pirmą kartą sukvietė klaipėdiečius į šeimų savaitgalį „Update! #Bendrystė! 2019“, kuris tradiciškai vyko Prano Mašioto progimnazijoje.

Šiemet šis savaitgalis pasižymėjo ypatinga veiklų įvairove, skirta tiek šeimos, tiek bendruomenės, tiek tautos bendrystės stiprinimui. Savaitgalio mokymuose šeimos mokėsi spręsti tarpusavio santykių problemas, varžėsi orientacinių gebėjimų ir protų varžytuvėse, jungėsi tradicinių tautinių šokių ir kitų edukacinių veiklų dirbtuvėse bei nuotaikingose pramogose. Renginių ciklą vainikavo Bendrystės šv. Mišios šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje. Prasminga, kad savaitgalio renginiuose plėtojosi ir altruistiškumo bendrystė – organizatoriams talkino gausus būrys savanorių, neabejingų šeimos ir bendruomenės gerovės stiprinimui mūsų mieste.

„Update! #Bendrystė! 2019“ renginių ciklas iš dalies finansuotas Klaipėdos miesto savivaldybės skirtomis LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projektą įgyvendinęs Klaipėdos miesto Šeimos centras pasirengęs ir toliau plėtoti šeimų ir bendruomenių tvarumo stiprinimo veiklas Klaipėdoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite