Angle down Atgal

Klaipėdiečiai plūstelėjo į Smiltynę

Savaitgalį staiga atšilus orams išaugo ir žmonių, norinčių persikelti į Smiltynę srautai. Į dienraštį kreipėsi klaipėdiečiai, pasipiktinę, kad keltų keleivių srautai nereguliuojami ir pažeidžiamos karantino taisyklės.

AB "Smiltynės perkėla" dispečerė ir Pardavimų ir klientų aptarnavimo direktorius Darius Undžys patvirtino, kad keleivių išties padaugėjo, tačiau tikino, jog Vyriausybės numatytų reikalavimų laikomasi.

"Keleivių eilės šiandien didesnės. Tiek Naujosios, tiek Senosios perkėlos" keltai plaukia be grafiko, t.y. keleivius kelia be sustojimo. Taip užtikrinama, kad kelte žmonių nebūtų per daug ir kad būtų išlaikyti saugūs atstumai. Pagal grafiką vietoje vieno kelto meršruto šiandien įgyvendinami trys", - teigė D. Undžys.

Dispečerės teigimu, pagal kelto kvadratūrą vienu maršrutu iš Senosios perkėlos galima perkelti 250 žmonių. "Kadangi daug keleivių yra šeimos, tai skaičius gali būti ir didesnis", - aiškino dispečerė.

Anot D. Undžio, įspūdis, kad žmonių labai daug kyla dėl to, kad iki šiol keltais plaukdavo labai mažai žmonių. "Šiandieninis srautas keleivių nors ir didesnis, bet nepalyginti su vasara", - kalbėjo AB "Smiltynės perkėla" atstovas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite